Francúzske značky, ktoré musia obohatiť aj váš šatník

Každá žena miluje módu. To je skrátka dané ako to, že po každej zime prichádza jar (aj keď tento rok by sa dalo povedať, že sme jar úplne preskočili). Ženy dokážu v obchodoch s oblečením minúť hotové milióny, ak chcú obohatiť svoj šatník. Ak chcete aktuálne aj vy svoj šatník obohatiť, je ten najlepší čas. Na pulty sa totiž dostali nové kúsky fenomenálnych francúzskych značiek, ktoré treba mať. Aké francúzskej značky máme na mysli? 

O Francúzsku sa hovorí, že je to krajina módy. Práve tu vznikajú nestarnúci a dych berúce modely, s ktorými ženy okúzľujú na míle ďaleko. Práve tunajšími ulicami sa prechádza tie najkrajšie ženy, ktoré sa neboja nosiť to, čo je v móde. Ak aj vy túžite po niečom skutočne moderným, siahnite po kúskoch z nižšie uvedených značiek, ktoré vás stopercentne zdvihnú zo stoličiek. 

Aké francúzskej značky to sú? 

Musier Paris 

Medzi najnovšie značky patrí francúzska módna značka Musier Paris, ktorú si ženy zamilovali na prvý pohľad. Za jednotlivými modelmi stojí jedna z najväčších súčasných parížskych ikon Anne-Laure Mais. Svoju módu prezentuje najmä na sociálnych sieťach, konkrétne na Instagramu. 

Rouje 

Ak poznáte Jeanne Damas, poznáte aj značku Rouje. Značku vlastní práve spomínaná dvadsaťšesťročná Parížanka, ktorá opäť svoju módu prezentuje najmä na sociálnych sieťach (opäť na Instagramu). Samotná Jeanne Damas je ikonou mnohých francúzskych žien. Má presne tú nonšalantnou krásu, ktorou sú Francúzky preslávené. 

Sezana 

Ďalšou veľmi obľúbenou a populárne francúzskou značkou je značka Sežana, ktorá začala dobývať svet pomocou predajov na Ebay. Značka si získala tak obrovskú popularitu, že musel vzniknúť aj internetová obchod. Vďaka obrovskému záujmu o jednotlivé kúsky vznikla nedávno nová kolekcia, ktorú si iste zamiluje nejedna žena. Budete tiež raz zo žien, ktorá sa pýši kúsky z kolekcie tejto francúzskej značky?