Conversky nie sú len biele!

Converse topánky sú na predajných pultoch tento rok presne sto rokov! Je to úplne fantastické výročie, ktoré len ukazuje, že sa jedná o veľmi obľúbenú obuv, ktorá je stále hojne kupovaná. Keby to totiž tak nebolo, určite by spoločnosť už dávno skrachovala. Pri tejto spoločnosti sa však nemajú čoho báť, preto Conversky aktuálne chytili druhý dych.

Táto obuv zaznamenala veľký boom zrejme zhruba pred tridsiatimi rokmi, kedy sa začali naozaj hojne predávať a kedy ich mal takmer každý. Potom sa na nejakú dobu stiahli. Síce stále boli na pultoch, ale prichádzali nové a nové kúsky, ktoré ľudí chceli viac, než práve Conversky. Stále sa predávali, ale ich zisky nedosahovali takých čísel, ako bežne. Teraz však táto obuv chytila ​​takzvaný druhý deň a jej kúpy sa rozbehla na plné obrátky. Zhruba od minulého roka ju totiž začali nosiť takmer všetci. Kto Conversky nemá, ako keby nebol a nežil!

Aké tipy, farby či verzie Converse tenisiek sú najviac predávané?

Najviac predávané sú samozrejme klasické biele varianty, ktoré sa však veľmi rýchlo zašpiní. To ale nevadí, pretože dnes už existuje rad fígľov, ktoré nám prezradia, ako vyčistiť zašlú bielu farbu tenisiek tak, aby sa aspoň trochu priblížili tej farbe, ktorú mali, keď sme ich kúpili.

Ale nie je to len o bielej farbe!

Ľudia by si však mali uvedomiť, že Converse topánky nie sú len v bielej variante, ktorá je najpopulárnejšia, ale už naozaj bežná, pretože ju má každý na každom rohu. Nie je to len o nízkej podobe, ale dajú sa kúpu aj v nad členkové variante – na to už ste tiež zabudli? Pri kúpe sa teda nenechajme strhnúť davom a kúpme si Converse topánky aj v inej, než v bielej variante. Kúpme si ich napríklad v červenej alebo v čiernej nad členkové verziu a uvidíte, že aj tieto si zamilujete pre rovnakú pohodlnosť, akú majú tie najklasickejší kúsky.