Čo si obliecť na prvé rande?

Prvé rande je pre väčšinu z nás veľmi nervózny schôdzka, na ktorú sa pripravujeme rad hodín, pretože, ak sa nám druhá polovička naozaj páči, túžime sa riadne zapáčiť. Najviac predsa urobí prvý dojem a na ten sa má riadne dbať, preto sa rozhodneme zájsť ku kaderníkovi, ženy na úpravu nechtov a potom samozrejme dbáme na oblečenie, ktoré si na seba vezmeme. Mnoho ľudí však nevie, čo si na také prvé rande obliecť tak, aby stopercentne zaujal, preto si poďme ukázať niekoľko základných tipov, podľa ktorých sa nám oblečenie bude vyberať úplne samo. O aké tipy sa jedná?

1. Hlavne, nech sa cítime pohodlne

Je dôležité, aby sme sa v danom oblečení cítili úplne pohodlne. Keď mu sa rozhodneme predovšetkým pre kožené veci, môže sa stať, že sa v nich nepríjemne spotíme a naše partie tela budú pri akýchkoľvek pohyboch vŕzgať, čo samozrejme nerobí najlepší dojem. Keď mu sa dámy rozhodnú pre sukňu, môže sa ľahko stať, že pri zlom sedení pôjde vidieť to, čo nemá ísť. Najlepšie je teda voliť pohodlne nohavice alebo džínsy, ktoré tiež s dobrou kombináciou vyzerajú naozaj štýlovo a vkusne, doplniť napríklad balerínkami a nie je čo riešiť. Alebo to tiež môžete skúsiť napríklad s pohodlným svetríkom, ktorý vždy urobí dobrý dojem. Na leto jednoznačne šaty. Páni sa môžu zamerať predovšetkým na cardigany, pretože z nich tvoria úplnej gentlemanov.

2. Nezabudnite na trochu elegancie

Najdôležitejším bodom je tiež kvapka elegancia. Tá neuškodí a môžete ju ukázať predovšetkým na doplnkoch. Páni vždy urobia dobre, keď si vezmú vkusné hodinky, ktoré sú teraz naozaj trendy. Dámy zase môžu skĺznuť k masívnym náhrdelníkom alebo napríklad ku vkusné kabelke, ktorá doplní každý nimi zvolený look. Elegancia sa však skrýva aj v košeli, čo je najvhodnejšie kúsok, s ktorým stopercentne na prvom rande zapôsobíte. Ide o skvelú možnosť vyniknúť a podčiarknuť svoje krivky, čo iste ocenia rad žena, ale aj mužov, ktorí majú vypracované ruky či hruď.