Vyskúšajte vysúvací nábytok

Väčšina ľudí v dnešnej dobe žije sama v malom byte. Takéto byty sú mnohokrát tie najlacnejšie, aj keď nás mnohokrát vyjdú lepšie dvojizbové nehnuteľnosti. Lenže ak máte stanovený rozpočet, radšej sa skloníte k drobnej garsónke, ktorá vám úplne vyhovuje, ak žijete sami. Do takej malej garsónky však nezařídíte toľko nábytku, ako ste si predstavovali.

Veľakrát sa stane, že vám najväčšie miesto bude zaberať práve iba posteľ, preto sa rozhodnete túto situáciu nejako vyriešiť. Posteľová poschodia sú teraz veľmi populárne, avšak mnoho ľudí je zatracuje, pretože je hore na poschodí naozaj horúco. Človek by povedal, že v zime je to veľa veľká výhoda, ale v lete by ste radšej spali niekde na zemi, pretože hore na poschodí sa spať vážne nedá.

Našťastie existuje ešte jedno riešenie malých bytov, ktoré v sebe nesie skrytú posteľ. Jedná sa o vymoženosť, ktorú poznáte predovšetkým z amerických filmov, ale postupne sa tento trend ukázal aj v Česku a zožal veľké úspechy. Jedná sa o vysúvací nábytok, v tomto prípade konkrétne posteľ.

Počas minúty posteľ rozložíte, počas minúty ju opäť zložíte

Celá táto vymoženosť, ktorá v Českej republike nepozná obdobu, je úplne jednoduchá a ešte jednoduchšie sa ovláda. Rad ľudí ju preferuje práve do svojho malého bytu, aby si mohli kde urobiť svoj obývacia izba a aby mali kde pohostiť hostí. Všetko spočíva v tom, že počas minúty či menej posteľ rozložíte a behom okamihu ju potom opäť aj s perinou zase schováte do steny. Je to vážne veľmi populárne a mnohokrát sa nemusíte stresovať s tým, aký nábytok dáte do spálne, aby vám ladil ku zvyšku domu. V tomto prípade sa budete rozhodovať len v tom, ako skombinujete obývacia izba s kuchyňou.

Keď mu však máte väčší byt, avšak stále v podobe garsonky alebo bytu o veľkosti 1 + kk, skúste si kúpiť obyčajnú posteľ a pomocou závesov či roliet oddeľte jednotlivé kúty miestnosti. Docielite tak optického zväčšenia bytu, o ktoré určite stojíte.