Čo bude hitom jesene 2019?

Leto už nám pomaly, ale isto končí. Prišiel teda čas, rozlúčiť sa s letnými handričky a vymeniť ich za tie jesenné. Ktoré to ale sú? Je pravda, že niečo z módy nevyjde nikdy, ale tohtoročná jeseň nám prinesie aj pár nových kúskov. Čo bude najlepšie a najviac trendy? Máme pre vás pár typov, v čom budete na jesenné ulici žiariť!

Šelma za šelmou

Áno je to späť. Zvieracie vzory budú tým, čo túto jeseň urobí úplne jedinečným. Vzory si vypožičiame od všetkých šeliem, čo vás len napadnú, hadov a tiež zebier! Skvele vyzerajú nohavice s potlačou hadej kože, tie vám tiež opticky predĺžia vaše nôžky.

Kovboj

Tohtoročná jeseň si vo svete módy vypožičal aj pár prvkov z Divokého západu. Blúzka s strapcami alebo pončo k tomu kožený opasok a topánky jemne čo špičky! K tomu čierne kožené nohavice a môžete vyraziť! Tiež jednoduchý kovbojský klobúk nie je na zahodenie.

Lesk ako blesk

Nohavice či kabátiky s metalickými farbami je to čo oživí pochmúrne jesenné počasie a vy budete doslova žiariť! Či už zvolíte zlatej, striebornej či medenej všetko bude trendy.

Plášte

Nutnosťou jesenného šatníka sú zaiste rôzne plášte, prikrývky a peleríny takže na ne nezabudnite a ak žiadnych z týchto kúskov nevlastníte treba svoj šatník o tento trend doplniť.

Nielen patchwork deka

Určite každý pozná patchwork deku. Ale už ste si niekedy predstavili takto ušité nohavice? Nie je to síce jednoduché nájsť vkusnú kombináciu zošitých rôznych kúskov látok, aby to vyzeralo vkusne, ale ak sa vám to podarí, ste dieťa šťasteny a budete žiariť. A môžeme vám zaručiť, že v rovnakom kúsku nikoho iného nestretnete.