Čierna môže byť aj trendy šťastnou farbou

V živote každého z nás niekedy dôjde k smutnej udalosti, ktorá sa nesie v znamení úmrtia blízkej osoby. Bohužiaľ sa však málokto z nás dokáže hrotov z tejto smutnej udalosti. Svoje pocity teda aspoň vyjadruje farbami, pretože do rozprávanie nám mnohokrát nie je. Ak si teda nebudete všímať človeka a jeho oblečenie, nikdy nespoznáte, či sa jedná o človeka s dobrou či zlou náladou. Veľakrát sa môžete vyvarovať nepríjemným ľuďom, ktorí by vám skazili deň obyčajným znak, a tak teda sledujte looky rôznych ľudí. Avšak farba čierna, ktorá sa nosí práve pri smútočných chvíľach a pohrebných obradoch, je práve tou, ktorá môže vyjadrovať tiež šťastie. Pre mnohých ľudí sa totiž jedná o šťastný odtieň. Je libo čierne lodičky alebo čiernu kabelku?

Čierna je farba, ktorá je vhodná vždy – niekedy je ale dobré ju vynechať

Čierne džínsy, tričko s krátkym aj dlhým rukávom a ďalej tiež nátelník – štyri veci, ktoré by v tomto odtieni mal mať každý z nás doma. Je to z toho dôvodu, že kúsky v týchto farbách sú vždy úžasným základom úplne všetkého. Málokto si to dokáže priznať, ale určite väčšina z nás máva pod svetrom práve taký neutrálny kúsok. Navyše čierne džínsy zoštíhľujú, a tak sa nie je čomu diviť, keď stretávame veľké množstvo žien, ktoré nosia práve tento typ džínsov. Zoštíhľujúci efekt však patrí k akémukoľvek kúsku tejto farby. Či už sú to šaty, sveter, bunda či trebárs top, vždy sa dočkáte skvelého štíhlejšieho vzhľadu a tým aj veľmi dobrého pocitu. Ovšem niekedy nie je táto čierna kombinácia práve najvhodnejšie.

Mali by sme sa jej jednoznačne vyvarovať počas teplých dní, kedy nám septembra slniečko doslova obrovskú silou. Síce sa jedná o farbu, ktorá má na svedomí vzhľadovo štíhlejšiu postavu, ale na druhú stranu sa jedná tiež o niečo, čo je bohužiaľ veľmi lákavé pre slnko. Tento farebný odtieň priťahuje slnečné lúče ako medvede med, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa počas letných horúcich dní čiernosť úplne vytratí z šatníka. Veď kto by sa chcel potiť pri tak šialených teplotách. Vy áno?