Bundy, ktoré vás tento rok na jeseň dostanú

Jeseň je dosť farebné obdobie, ktoré mnohokrát fascinuje naozaj každého z nás. Tento rok sa však k tým farbám jesene tiež pridali i farebné bundičky, ktoré rozhodne stoja za to si tento rok kúpiť. Poďme si však spomenúť ďaleko viac trendov v podobe búnd, ktoré nás ochráni pred zimou. Rozhodne to nie je len o farebných bundičkách, ktoré si ale samozrejme zmienime ako prvý. 

Každým rokom vedieme obrovské dilemu, čo si vlastne máme obliecť na seba. Bundy sú súčasťou našich outfitov, ale ak nemáme štýlovú bundu, tak vlastne nemáme štýlový ani celkový look. S tým rozhodne nemôžeme žiť, a tak sa vydávame do obchodov s oblečením, aby sme si nejaké tie štýlové bundičky samozrejme kúpili. Našťastie ich je tento rok pomerne veľa, ktoré stoja za hriech, tak si poďte vybrať z nasledujúcich tipov! 

  • farebné kriváky 

Ako už bolo spomenuté, tento rok na jeseň sa to všade oháňa farbičkami. Ani u búnd tomu nie je inak. Tento rok sú populárne hlavne farebné krivák, ktoré sú rozhodne fantastické. Kúpiť by si ich mala každá žena, či už sa rozhodne si ich kúpiť v kráľovsky modrej alebo v žltej podobe. Najkrajší sú ale rovnako v tej pestro červenej farbe. 

Napodiv sa pomerne rozbehli farbičky, ako je potrebné metalovo strieborná alebo bronzová farba, ale toto je naozaj len pre odvážlivcov, ktorí sa túto bundičku nebojí kombinovať. 

  • dlhé bombery 

Ďalším trendom tohtoročnej jesene sú rozhodne aj dlhé bombery. Tieto krásne bundičky sú to pravé nielen pre ženy, ale hlavne taky pre pánov. V súčasnej dobe je nájdeme úplne vo všetkých obchodoch s oblečením, čo je úplne fantastické! Nemusíme je tak hľadať dlho. Pre pánov sú najkrajšie hlavne v obchodoch značky Pull & Bear a pre ženy sú tie topovky jednoznačne vo Stradivarius. 

  • džínsové bundy skožušinkou

Tento rok nás opäť dostala džínsová bunda s kožušinkou, ktorú sme v malom množstve mohli zaregistrovať už vlani v zime. Tento rok je ale nájdete aj v pánskom prevedení a sú úplne famózne!