Seriálová a komiksová tričká – áno alebo nie?

Móda si v dnešnej dobe hrá. Ak by sme sa chceli pozrieť do minulosti, potom si všimnete síce elegantnej módy, ale nezábavné módy. Dávno v minulosti boli hlavne ženy pomerne usadlé a nevedeli, ako správne oživiť svoj look. Väčšinou to skúšali pomocou farieb, ale ani primiešané farby do outfitu im mnohokrát naozaj bohužiaľ nepomohli. Je však nutné poznamenať, že rade žien by vtedy pomohol aktuálny trend, ktorý je tak populárny, až z toho mrazí. 

Jedná sa o komiksy. Iste, mnoho žien v minulých dobách by si asi nedokázalo predstaviť, že by oblieklo farebná tričká s rôznymi šklebícími sa komiksovými postavičkami. Našťastie však dnes je dnes a včera ich včera, teda dnes sa nemusíme báť moderných a veľmi vkusných, takmer pubertálnych tričiek, na ktoré narazíme snáď v každom obchode s oblečením. 

Ako ich nosiť? 

Komiksová tričká sa stala dnes naozaj populárne. Samozrejme to však nie sú len tie, ktoré na sebe majú obľúbeného hrdinu, ale sú to tiež také tričká, ktorá na sebe majú napríklad rôzne samolepky či podobné. Väčšinou sú tieto tričká farebná, preto sa ich neoplatí nosiť k farebným džínsom či podobne. Takáto tričká sa hodí naozaj len k obyčajným džínsom. Look potom doladíme obľúbenými teniskami, ktoré nám zaručí pohodlný look. 

Za koľko taká tričká kúpime? 

Tieto tričká ľahko kúpime zhruba do troch sto korún. Samozrejme sa môže stať, že v značkových obchodoch kde obvykle nájdeme drahšie oblečenie, nájdeme tieto kúsky aj za viac – napríklad do päťsto. Najlepšie sa však tieto tričká kupujú pomocou online obchodov, kde sú vždy na sklade. V obchodoch sú tieto unikátne moderné kúsky už väčšinou vypredané, čo je samozrejme škoda, ale musíme sa s tým bohužiaľ popasovať. 

Čo sa týka seriálových tričiek, ani tá sa nebojte nosiť. Dnes sa na ulici stretnete s veľmi vkusným prevedením napríklad mikín Game of Thrones alebo stále vedú nestarnúcej tričká zo seriálu Priatelia.