Budú válenky s kožušinkou opäť v kurze?

Po trochu aprílovom lete sa nám konečne opäť ukazuje jeseň, a to vo všetkej kráse. Je až neskutočné, ako ten čas letí, ale na onú ​​spomínanú rýchlosť si asi nikdy nezvykneme. Je nutné pripomenúť, že mnohé z nás sa teší na to, až bude hlavne zima, pretože dúfajú v to, že budú opäť môcť nosiť pohodlné kapce s kožušinkou, ktoré boli v kurze počas minulého roka či počas tohtoročného chladnejšieho jari. Avšak otázkou je, či budú opäť v kurze alebo nie?

Kapce s kožušinkou sme si obľúbili hlavne preto, že to bola naša akási domáca obuv, ktorú však bolo povolené nosiť aj bežne na von. To bolo to hlavné, prečo sme sa do kapcov zamilovali. Navyše boli válenky úplne fantasticky pohodlné a bolo v nich krásne teplúčko. Samozrejme sa v nich neoplatilo chodiť do dažďa, pretože na to naozaj stavané nie sú, ale do suchých jesenných či jarných dní sa táto obuv hodila vážne skvele.

Niekto je neznášal, iný je miloval

Existovali však dve skupiny ľudí – jedna je milovala, druhá neznášala, bohužiaľ tá druhá sa pýšila trochu väčším množstvom ľudí. Milovníkov tejto obuvi naozaj nebolo zrovna veľa. Väčšina ľudí si klopala na hlavu, ako sa môžu niektorí prechádzať v takej obuvi, ktorá po prvé kĺže a ktorá za druhé má úplne tenkú podrážku, vďaka čomu tak muselo ísť úplne všetko cítiť. Lenže tí, ktorí túto obuv milovali, tak na to nehľadeli. Bolo im to jedno – bolo to v kurze.

Oplatí sa je opäť kupovať alebo sa máme poobzerať po niečom inom?

Je fakt, že móda sa stále mení. Aktuálne jeseň nám prinesie rad noviniek, ale kapce to naozaj nebudú. Teraz si všetci tí, ktorí túto obuv neznášali, výrazne oddýchli. Iste, budú sa s nimi stretávať na uliciach stále, pretože milovníci tejto obuvi neprestanú kúsky len tak nosiť, ale jedno je jasné – radšej si kúpte vkusné lesklé poltopánky, než nejaké trhnuté kapce s kožušinkou, v ktorých vám bude len horúco