5 dôvodov, prečo vymeniť kabelky za dámske batohy

Niet nad dámsku kabelku, aspoň väčšina žien si to myslí a muži na to pomaly začínajú prichádzať. To však ešte netuší, že ženy teraz začínajú pokukovať aj po dámskych batôžkoch. Sú elegantné, praktické, rafinované a možno ich zohnať v rade prevedení. Dámske batohy možno navyše použiť k akémukoľvek outfitu. 

Batohy nie sú len pre študentov! 

Pamätáte si na dobu, kedy ste bola študentkou a svoj batoh ste rada vystriedala za kabelku? Teraz je načase opäť to prehodiť. Je to paradox, ale dámske batohy sa pomaly ale isto dostávajú na výslnie. Ocenia je ženy, ktoré sú neustále v zhone – vyzdvihujú svoje deti zo školy, chodia po nákupoch, vybavujú pochôdzky po úradoch a pri tom všetkom nemajú k dispozícii automobil, a preto sa im môže ťažká kabelka ľahko predniesť. Batoh na chrbte je skrátka viac praktickejšie, navyše ho možno zohnať v rade prevedení a teda kombinácie so zvyškom vášho outfitu nebude problém. Zohnať možno dnes batohy v rôznom štýle – športové batôžky, elegantný batohy, retro varianty či rebelské batôžky. Voľba je len na vás. 

5x ÁNO pre dámske batohy 

Batoh si obľúbite natoľko, že vaša kabelka zostane nejaký ten piatok v kúte. Zaobstarať by ste si ho mali už kvôli tomu, že: 

  • batoh budezaujímavýmspestrením vášho outfitu, 
  • je praktický,pretožedo neho viac vlezie, 
  • neprerečiesa toľko ako kabelka, pretože sa váha pekne rozloží, 
  • pretožeho budete mať na chrbte, budete mať voľné ruky, 
  • zohnaťho možno v rade prevedení. 

Tak čo, vymeníte svoju kabelku za dámsky batoh? Vybrať si môžete elegantné batôžky značky Estelle, veľmi luxusné dámske batôžky značky David Jones alebo batôžky značky Tamaris. Na trhu je ich veľa, tak s ich výberom neotáľajte. Pri výbere sledujte množstvo vreciek i spôsob ich zapínania. Nosenie batohu by malo byť maximálne pohodlné.