Biele tenisky sú v aktuálnej sezóne nutnosťou

Každá žena má samozrejme plný šatník vecí, vďaka ktorému každý deň zvádza dlhé diskusie sama so sebou, pretože si jednoducho nevie, čo si má daný deň obliecť. Pokiaľ si žena nenachystá veci dopredu, potom sa často stáva, že prichádza do práce neskoro. Veľakrát za to však nemôžu šaty, ale predovšetkým obuv, ktorá je tiež unikátny a bez nej look nie je uceleným lookom. Keď mu nemáte doma plný botník topánok, potom sa musíte pokúsiť to napraviť, pretože mnohokrát sú totiž práve topánky to jediné, čo vám look absolútne rozjasní a dokončí. Veľakrát sú práve topánky to jediné, vďaka ktorému je váš look úplne modernej, aj keď jednotlivé kúsky oblečenia sú staré niekoľko sezón. 

Každú sezónu by do vášho šatníka mal pribudnúť aspoň jeden druh aktuálne obuvi, pretože každú sezónu príde nejaká obuv, ktorú stojí za to mať. Vlani v lete tomu bolo tak s balerínkami na zaväzovanie, ktoré sú mimochodom štýlové i teraz. Keď mu túžite po aktuálnej nadčasové obuvi, potom sa rozhodnite pre nestarnúci Converse tenisky, ktoré tento rok oslávi svoje sté výročie. 

A aké topánky musíte mať v botníku tohtoročnú sezónu? 

Počas tohtoročnej sezóny ste určite videli na mnohých ľuďoch biele tenisky alebo botasky, či už to boli značkové topánky, alebo nie. Keď mu také tenisky ešte v botníku nemáte, potom túto chybu napravte, pretože práve biele tenisky sú to, čo tohtoročné leto frčí. Myslite na to, že biele tenisky by mali byť bez akéhokoľvek vzoru a bez akejkoľvek ďalšej farby, pretože čisto biela je v kurze, nie klasická farebná obuv. 

Biele tenisky potom môžete ladiť úplne ku všetkému, len si dajte pozor, nech aj je príliš nezamažete. Ak by sa tak stalo a ak by ste mali iba látkové tenisky, potom biela bude znova biela vtedy, kedy topánky umyjete v studenej vode a potom ich namočíte do zmesi bieleho octu a sódy. Po zaschnutí je zase umyte studenou vodou a biele tenisky budú zase ako nové.