Zelená a broskyňová – to sú tie najviac štýlové tóny farieb

Móda každú sezónu prichádza s niečím novým. Raz sa necháva inšpirovať minulosťou a na pulty obchodov prinesie rad retro kúskov, o ktorých sme nevedeli minimálne desať rokov. Medzi také sa radí napríklad dlhší skladané sukne s rôznymi vzormi, ďalej treba džínsové bundy alebo tiež zvonové nohavice, ktoré sú bohužiaľ vždy prepadák. Inou sezónu sa môžeme tešiť na obľúbené farby. Každým rokom je jedna jediná farba dominantné po celý rok, napriek tomu v niektorých sezónach sa takéto moderné farby krížia. Tohtoročný najviac štýlová farba je zelená, a to v akomkoľvek odtieni. Tešiť sa teda môžete na krásne khaki odtiene alebo na pestré tóny zelenej, ktoré dodajú vášmu outfitu inakosť a jedinečnosť. 

Spoločne so zelenou v aktuálnej sezóne vedie ešte jedna farba, a síce broskyňová. Táto farba je absolútne fenomenálne, pretože je jedinečná, avšak pristane vážne každému. Broskyňovú farbičku nájdete na rôznych kúskoch oblečenia, najčastejšie však na topánkach a na šatách či sukniach. So zelenou sa potom najviac stretnete aj na teniskách, ďalej na džínsach alebo na košeliach. Napodiv tieto dve farby k sebe tiež jedinečne sedí, preto sa ich nebojte kombinovať. 

Zelená aj broskyňová na šperkoch aj na kabelkách 

Tieto dve farbičky sú vážne krásne, preto by sme si ich mali do svojho šatníka zaobstarať, či už v akomkoľvek prevedení. Keď mu však nie sme na výraznejšie looky, zamerať by sme sa mali predovšetkým na klasickejšie farby, ktoré však trochu osviežime práve doplnky týchto farieb. Medzi obľúbencov patrí rozhodne khaki kabelky alebo khaki náramky, v broskyňovej farbe nájdeme predovšetkým krásne šperky – väčšinou sa jedná o náhrdelníky s falošnými broskyňovo oranžovými perlami, ktoré rozžiaria look predovšetkým s tričkom, ktoré nemá veľký výstrih. 

Doplnky týchto farieb nájdete však aj v obrátenom vyhotovení, teda broskyňové kabelky a khaki náhrdelníky. Zelené šperky sú však minimálne k zohnaniu, ak ich nenájdete potrebné v pastelovom odtieni na internetových e-shopoch.