Automat, v ktorom si objednáte auto? Už existuje!

Mnoho ľudí je v dnešnej dobe závislých na automatoch, bohužiaľ. Avšak je nutné spomenúť fakt, že ak sú závislí na singapurskom automate, ktorý namiesto peňazí, jedla alebo pitia vydáva luxusné autá, potom sa nemôžeme tejto závislosti čudovať. Ak sa teraz čudujete, čo to tu píšeme za nezmysel, tak to žiadny nezmysel nie je. Naozaj si v jednom singapurskom automate objednáte miesto kávy luxusné auto. 

Automat je skrátka vec, ktorá doslova ovláda náš svet. Denne si ráno chodíme do automatu na kávu, pri obedové pauze si do neho hádžeme peniaze, aby nám dal niečo na jedenie. Je to mnohokrát to jediné, čo nás spasí pred úmrtím smädom. Lenže o tom, že by automat dokonca vydával po vhodení peňazí a vyťukanie čísla automobil, a to ku všetkému úplne luxusné, si mohol nechať kdekto iba snívať. Teraz je to však skutočnosťou, ktorá udivuje každého človeka na tejto zemi. 

Za všetkým stojí spoločnosť zvaná Autobahn Motors, ktorá sa zaoberá predajom ojazdených, luxusných vozidiel. Konkrétne v Singapure sa teraz rozhodla otvoriť absolútne fantastický a mimoriadny showroom, ktorý vyzerá ako automat – vlastne tým automatom skutočne je. 

Prečo bolo niečo také zrealizovaných? 

Človek si hovorí, že je mnoho iných nápadov, ktoré sa môžu realizovať, tak prečo je realizované zrovna niečo také. Tento projekt ale mal svoj cieľ. Cieľom práve tohto bolo vyriešiť problém s nedostatkom parkovacieho miesta. A to sa koniec koncov podarilo. 

Ako tento automat vyzerá? 

Ide o zhruba patnáctipatrovou budovu, ktorá nám cez dotykovú obrazovku na prízemí budovy vyšle dole vybrané auto. Stačí zadať typ vozidla a do dvoch minút je auto plnohodnotne k dispozícii. 

Samozrejme si nepožičiate žiadne auto, ktoré by bolo fraškou alebo naozaj veľkú ojazdených áut, v ktorej by sa hanbil ísť každý, ale nájdeme v nich len unikáty v tomto svete – konkrétne napríklad Ferratte, McLaren, Bentley alebo aj Lamborghini. Najväčším unikátom v tomto automobilovom automate je model Morgan Plus, ktorý pochádza až z roku 1955.