Jesenné kabáty – kde tie najlepšie aktuálne kúpite?

Jeseň so sebou zvyčajne prinesie chladnejšie počasie, neustály dážď a hlavne minimum slniečka. Tiež so sebou prinesie aj celý rad nových trendov, bez ktorých nebudete môcť existovať ani dýchať. Tohtoročná jesenná novinky sa odrazili hlavne na kabátoch a bundách, ktoré sa k jeseni spája rovnako ako káva a mlieko. 

Čo sa týka búnd, tak tie tento rok nadchli hlavne svojou farebnosťou. Aj keď je jeseň ročnom období, v ktorom vyhrávajú hlavne tmavej farby, tento rok je to inak. Móda sa tento rok rozhodla jeseň trochu rozžiariť, preto priviedla na módne móla a následne do obchodov s oblečením unikátnou farebné krivák, ktoré rozhodne stoja za hriech. Ak uvažujete nad farbou, potom siahnite napríklad pre pestro červené, po sýto zelené alebo po kanárikovo žltá farbe. 

Čo sa týka kabátov, opäť vyhrávajú kabáty rovného strihu. Tie však tento rok nájdete už teraz na jeseň v mnohých obchodoch s oblečením. Už nie sú nedostatkovým tovarom, ako tomu bolo tento rok, to ani náhodou. Tento rok sú k dostaniu takmer všade a v rôznych podobách. 

Šedý s kvietkami – to je tá najlepšia voľba! 

Najlepšou voľbou je rozhodne sivý kabát rovného strihu s kvetinkami. Kvetinky sú vzor, ktorý aktuálne panuje na všetkých kúskoch oblečenia, a ani na kabáta nesmie chýbať. Túto presnú podobu kabátu nájdete hlavne v internetových e-shopoch, pretože v obchodoch sú tieto verzie kabátov beznádejne vypredané. 

Kde tie najlepšie kabáty rovného strihu kúpim? 

Pokiaľ chcete kúsok, ktorý nie je nijako ojedinelý, ale je treba len jednofarebný, potom zájdite napríklad do Zary. Práve tu nie je o kabáty núdza. Môžete sa tu ale stretnúť s takými strihy, ktoré nie sú podľa vašich predstáv (ZARA je predsa trochu extravagantné značka, ktorú každý nemá rád). Preto ak sa vám tu nič nepáči, navštívte House. Možno si hovoríte, že tu žiadne elegantné kúsky, ako je kabát rovného strihu, mať nebudú, ale opak je pravdou. Elegantnosť je teraz niečo, čo Housu velí. 

Ďalšie verzie kabátov rovného strihu nájdete napríklad v Mohit, v Promod alebo taky v H & M.