Aký štýl obliekania sa k vám hodí najviac?

Miešať hrušky s jablkami sa v móde nevypláca. Nájdite si svoj štýl a držte sa jeho línií. Čo si postrážiť?

V obchode to vyzerá lákavo

Najväčšiu chybu robíme pri kúpe oblečenia v obchode. Nejedna televízna šou bola postavená na tom, že si účastníci mali za úlohu zaobstarať vopred daný outfit. Výsledok? Nič veľa. Keď nevidíme, ako by mal vyzerať celok, nedarí sa nám správne kombinovať jednotlivé prvky. V obchode síce daná vec vyzerá skvele, ale do celkového konceptu jednoducho a jednoducho nezapadá. Preto by ste si mali ešte pred nákupmi jasne určiť, čo hľadáte.

Na internete to dobre porovnáte

Dnešná doba nám pomáha. Môžeme si priamo na svojom displeji pomaly vyberať a zobrazovať prvky, ktoré sa chystáme kombinovať. Dostatočný čas na premyslenie nesie svoje ovocie – tu sa mýlime len málokedy.

Nejde pritom len o štýl, ktorý sa snažíme dodržať, treba ich tiež zladiť k sebe dané materiály a textúry.

Jednotný štýl

Aby ste mali jasno, snažte sa prechádzať jednotlivé outfity v štýle, ktorý sa vám páči. Tak sa ľahko vyvarujete najväčším prešľapom. Pokojne si vytlačte jednotlivé riešenia a hľadajte v obchode to, čo si pre seba predstavujete. Čím viac sa budete nad osobitým štýlom zamýšľať, tým viac sa vám podarí nájsť presne to, čo hľadáte.

Aké farby voliť

Pri tvorbe outfitov majú rolu nielen strihy, ale aj farby daného kúsku. Voľte podľa farebnej typológie, ktorá sa hodí k vašej farbe vlasov. Brunety ocenia zelenú farbu, ryšavkám zase výborne poslúži žltá. Farebná typológia vám ešte viac dovolí vyšperkovať svoje oblečenie.

Mačkopsa nebrať

Vždy si jasne definujte, aký štýl si pre svoj odev prajete. Firemný odev bude mať presne dané pravidlá, rovnako ako originálne poňatie oblečenia na hudobný festival. Dodržujte to, čo si o danom štýle zistíte a ako si ho predstavujete.

Štýl, ktorý je jednotný, si dokonale vychutnáte.