Ako sa obuť do práce a na večierok. Nech sú topánky najlepším spoločníkom

Máte botník doslova preplnený? Potom máte pravdepodobne problém vybrať si tú správnu obuv do práce, na poradu alebo na večierok. Ak vás presne toto trápi, je načase na večné dilemu vyzrieť. Poradíme vám, akú obuv si vziať nielen do práce a na večierok, ale aj na prechádzku.

Do práce voľte hlavne pohodlie

Aj keď pracujete v kancelárii a väčšinu času v práci preležíte, neznamená to, že si musíte vziať vysoké podpätky, z ktorých vás tak maximálne bude bolieť noha. Módne a štýlový obuv môže byť tiež pohodlná. Nič nepokazíte tým, keď si vezmete lodičky, ktoré sú na nižšom podpätku. Alebo čo zvoliť čierne balerínky?

V lete sa samozrejme nemusíte mučiť v uzavretej obuvi. Môžete siahnuť po sandálcích s prackami. Nebojte sa ani širokého opätku, ktorý je veľmi moderný, ale samozrejme veľmi pohodlný.

Na prechádzku priedušnosť

Rozhodli ste sa stráviť svoj voľný čas v prírode? Alebo sa len vydávate na prechádzku do neďalekého parku? Či už je to tak alebo onak, v každom prípade sa zamerajte na topánky, ktoré budú dostatočne priedušné. Vyhnite sa hlavne úzke obuvi, v ktorej by vás onedlho tlačila noha. Okrem priedušnosti klaďte dôraz tiež na pohodlnosť. Podošva obuvi by mala byť zaoblená, topánka by mala byť inak veľmi pružná, aby prechádzka nebola kvôli obuvi náročná.

Na večierky výstredné obuv

Plánujete zamieriť na večierok so svojimi známymi alebo kolegami z práce? Aj v tomto prípade budete premýšľať nad tým, aké topánky si na nohy obuť. Teraz sa nemusíte držať skrátka, vyberte pokojne aj výstrednejší modely, ktoré budú potrebné na kline v jasných farbách. Prakticky si môžete vziať akékoľvek topánky, ktoré si napríklad inokedy či inam vziať nemôžete.

Na rande elegantné modely

Alebo snáď plánujete vyraziť so svojou drahou polovičkou na romantickú večeru? Ak áno, na nohách by ste mali byť v prvom rade elegantné topánky, ktoré budú naozaj tou najlepšou voľbou. Vyhnite sa príliš extravagantným kúskom, skôr voľte také, ktoré sa dobre doplnia s ostatnými šperky a kabelkou.