Ako nebyť nudná v kancelárii?

Pracujete v kancelárii a zdá sa vám váš šatník stále nudný? A deň za dňom sa tento pocit prehlbuje? Ani vaša kolegyňa nie sú pre vás dostatočnú inšpiráciou? 

Keď sa rozhliadnete v bežnom pracovnom dni okolo seba, hovoríte si, že asi všetky alebo väčšina vašich kolegyněk nakupuje v rovnakom obchode ako vy. Možno na vás pôsobí jesenné počasie a podliehate skôr nudným šedivým, pochmúrnym farbám. To na vaše okolie a aj vás môže pôsobiť nudným dojmom. Ale to, že pracujete v kancelárii, a mala by ste sa obliekať elegantne, neznamená, že to musí byť nuda! Máme pre vás radu, čím si šatník oživiť. 

Čo je teda hlavný bod? 

Hlavným bodom, alebo súčasťou nových outfitov budú čierne nohavice! Či budú riflové či látkové necháme na vás. Ale myslíme si, čierne džínsy bez akýchkoľvek ozdôb, môžete obliecť takmer kdekoľvek. Čierne nohavice budú veľkým plus pre ženy so širšími stehnami alebo väčším zadočkom. Táto farba je opticky zmenší. Pozor si tiež dajte na strih nohavíc. Ten by mal lichotiť vašej postave. 

Ak už nohavice máme, môžeme sa zamerať na zvyšok oblečenia. Treba dodať nášmu outfitu život. A to docielime farebným topom či blúzkou na gombíky. Nemusíme sa báť žiadne farby. Samozrejme sa pri výbere pozeráme po farbách, ktoré k nám pasujú. Pokiaľ chcete pozerať na farby, ktoré sú in, je potrebné sa rozhliadnuť po fialovej, kráľovskej modrej a červenej. 

Keďže sú nohavice jednofarebné a bez vzoru, môžeme blúzku zvoliť farebnejšie a s rôznymi vzormi. Chybu neurobíte, ak siahnete po kockovanom alebo tiež zvieracom vzoru. Pokiaľ milujete prúžkoch, určite je tiež oblečte. Pretože pruhy z módy nikdy nevyjdú.