Ako na nezabudnuteľnú svadbu

Slávny deň, ktorý si chcete užiť. Každý si svoju svadbu prajeme vyplniť aktivitami, ktoré budú príjemné nielen pre nás, ale aj pre svadobčanov. Niekto si dokonca želá, aby bol jeho svadobný deň nezabudnuteľný. Ako na to?

Dokonalá podívaná

Prajete si skutočne prekrásny zážitok? Zábavná pyrotechnika v podobe nádherného ohňostroja je krásnym zakončením jedinečného dňa. Kým si vychutnávate pohľad na nočnú oblohu, prebieha prehliadka farieb a tvarov, z ktorých sa tají dych. Svadobné ohňostroj urobí radosť nielen vám, ale aj všetkým svadobčanom.

Prekrásne fotografie

Fotky z vašej svadby rozhodne nebudú nudné! Môžete si totiž zaobstarať dymovnice do ruky, s ktorými sa váš veľký deň premení na krásny zážitok. Veľmi efektné fotografie novomanželov alebo svadobčanov sú krásnou spomienkou na vzácnu chvíľu. Dramatické pozadie fotografie sa hodí pre každé ročné obdobie. Ak sa chystáte fotiť tiež večer, nezabudnite na prskavky.

Najkrajší pohľad na svet …

Ak máte na svadbe pozvané tiež deti, skúste im dopriať nezabudnuteľný zážitok. Môžete si objednať skákací hrad, alebo staviť na milovaná zvieratá. Dohovoriť sa tak môžete s chovateľom, ktorý vám na účely fotenie dovezie koňa. Kto by si neprial slávnostné fotografiu a malú prechádzku po nádvorí? Fotka svadobného páru na koni je tiež romantickú možnosťou, ako si deň užiť.

Priatelia v akcii

Dohodnite sa s priateľmi a nachystajte si spoločne scénku. Malé divadelné predstavenie, s ktorým pobavíte všetky svadobčanov. Téma? No predsa „Zo života novomanželov“. Je len na vás, ako pobavíte všetkých prítomných. Oslavujte, že môžete byť spolu a dobre sa baviť. Na tento deň rozhodne len tak nezabudnete.

Obľúbené je tiež vypustenie balónikov naplnených héliom. Na balóniky sú pripevnené kontaktné údaje na novomanželov, takže kto ho nájde, môže im napísať, kam až sa balónik dostal. Niekedy sú vzdialenosti skutočne prekvapivé.