Ako byť atraktívne pre mužov

Najviac zo všetkého buďte sama sebou. Muž nie je bytosť, ku ktorej existuje manuál, ktorým si ho zostavíte na mieru. Nekupujte si príručky, ako zbaliť chlapa, byť neodolateľná alebo pravidlá pre lásku. Buďte prirodzená. Len tak nájdete toho, kto sa k vám hodí. A len tak vás môže skutočne spoznať a zamilovať sa tak naozaj do vás, nie do nalhaného preludu.

Nesnažte sa žiť život inej ženy, žite ten svoj a buďte s ním tiež spokojná. Načúvajte mu, nehovorte len o sebe a len načrtnite tie najzásadnejšie udalosti uplynulého dňa a nechajte ho, aby sa sám pýtal na to, čo ho zaujíma. Budete neodolateľná a potom aj oni vám budú radi počúvať.

Smejte sa a ukážte, že viete, čo chcete

Smiech je korením života a aj keď si možno v tomto ohľade muži vystačí so svojimi kamarátmi, od srdca sa zasmiať so svojou milovanou ženou má pre nich vysokú hodnotu. Vnímajte jeho snahu vás rozosmiať a pokojne sa smejte na celé kolo. Ukážte mu, že s vami v žiadnom prípade rozhodne nie je nuda. Ukážte, že viete, čo chcete. Nepozerajte desať minút do lístka v reštaurácii a potom neukazujte, že neviete, čo chcete. Vyberte si a pokojne riskujte, že vám to nebude chutiť.

Chorobná honba za dokonalosťou, kedy chceme, aby aj vybrané jedlo bolo nezabudnuteľné, kazíme prehnanú snahou a nerozhodnosťou. Keď máte jasno vo svojich chutiach, bude sa tešiť nato, ako ste čerstvo nekompromisný.

Verte si a starajte sa o seba

Musíte najskôr úprimne milovať sama seba, inak nikto nemôže milovať vás. Keď sa sama v sebe necítite nijako spokojne, muž to na vás spozná. Pravidelne pracujte na svojej duševnej pohode, chváľte sa, oceňujte svoje úspechy, prednosti a hlavne sa naučte prijímať komplimenty. Vaše sebadôvera potom zapôsobí na muža ako magnet. Investujte aj do svojho šatníka. Starajte sa o svoje vlasy, nechty, zuby i pokožku. Češte sa, maľujte sa a verte, že ak budete krásne vyzerať navonok, budete sa aj tak cítiť aj vo vnútri. To potom pozitívne ovplyvní celý váš život i pozornosť mužov.

Nezabudnite sa správať ako žena, jemná, žiaduce a elegantné. Muž musí mať pocit, že potrebujete starostlivosť. Nechajte si otvárať dvere, Prisúvať stoličku a pomáhať do kabáta. Nebráňte sa pozvanie na večeru alebo na romantický víkend. Neseďte každý večer s rukami v lone, chodievajte pravidelne cvičiť, do divadla, na prednášku alebo výstavu. Potom mu o tom rozprávajte a nakazí ho svojím nadšením a energiou. Bude vás za to milovať.