Hrubé a lesklé, presne tak majú vyzerať štýlové bundy

Móda je v dnešnej dobe pomerne rozmanitá. Ak budete chcieť tento rok zaujať, budete musieť obliecť extravagantné kúsky. Tento rok totiž bude predovšetkým o nich. Aj keď nás v súčasnosti zaujímajú predovšetkým letné kúsky, oplatí sa vedieť, aké bundy sa budú nosiť na jeseň či na zimu. Ak si ich zakúpite už dnes, budete mať už teraz postarané. Navyše aj v lete či na jar nás čakajú chladnejšie dni, počas ktorých sa bundy budú hodiť. Otázkou teda je, aké bundy budú tento rok štýlové?

Vlaňajší rok bol predovšetkým o kabátoch alebo o džínsových bundách. Tento rok bude o niečom úplne inom. Tento rok budú viesť najmä spomínané extravagantné kúsky. Čo sa týka konkrétnych podôb búnd, vyniknete hlavne s hrubými a lesklými bundami.

Perovky budú tohtoročným trendom

Tento rok sa ponesie v znamení peroviek. Práve tieto bundy sú nenávidené, ale zároveň aj veľmi obľúbené. Do akej skupiny sa zaradíte vy? Budú pre vás perovky elegantným kúskom alebo skôr druhom oblečenia, ktorému sa vyhnete oblúkom?

Čo sa týka farieb, zaujmete predovšetkým s pestrosťou. Nevyhýbajte sa páperovým červeným bundám ani žltým, veď práve také sú najkrajšie.

Lesk na scénu

Okrem páperových búnd zaujmete s bundami, ktoré sa budú lesknúť na míle ďaleko. Lesk sa stal populárny aj vlani, kedy sme si kupovali hlavne lesklé topánky v rôznych kovových odtieňoch. Tento rok svet zaujmete lesklými bundami. Môžete si kúpiť lesklý bomber alebo kabát. Záleží na tom, ktorý sa vám bude najviac páčiť. V strieborných bundách budete vyzerať trochu ako kozmonauti, ktorí sa chystajú do vesmíru. Zlatá farba pripomína športové kombinézu a bundy v medenej farbe si zamilujú najmä tí, ktorí sa medzi striebornú a zlatú nemôžu rozhodnúť.

V kovových farbách si budete môcť tento rok kúpiť nielen bundy či topánky, ale aj kabelky, peňaženky, šaty alebo svetre.