Aké topánky by mala mať v botníku každá ich milovníčka?

Keď sa povie móda, mnoho žen si vybaví to, čo má na móde najradšej. Zatiaľ čo niektoré sa v hlave objavia skôr saká, ktoré sú doplnené o tradičné ikonické džínsy, iné sa upne pozornosť na topánky, bez ktorých by outfit nebol outfitom. A nakoniec aj preto ho toľko bot drieme v botníku. Či už patríte k milovníkom obuvi alebo nie, poďme si prezradiť niekoľko alternatív, ktoré by botník mali zdobiť.

Tradičné lodičky na ihlách

Aj keď ich neunosíme tak často, v našom botníku by mali mať svoje miesto. Reč je konkrétne o tradičných lodičkách, ktoré by mali mať tradičný, klasický univerzálny strih. Bez aplikácií, jednej čistej farby, ktorá bude v najlepšom prípade taktiež univerzálna. Čierne a béžové sú teda nutnosťou. Čo sa týka podpätku, vhodný je zhruba sedemcentimetrový podpätok. Žena to na ňom chvíľu vydrží, navyše ju fantasticky predĺžia nohy a zoštíhlia ich.

Ak máte vo svojom botníku túto spomínanú klasiku, môžete mať aj niekoľko ďalších alternatív, ako sú červené, striebra alebo iné. Aj svojim tvarom sa môžu jemne líšiť od spomínanej klasiky.

Mokasíny, keď nechcete mať vysoký podpätok

Druhou nevyhnutnosťou vo vašom botníku by mali byť mokasíny, ktoré nastupujú do hry v prípade, že nechcete mať vysoký podpätok. Mokasíny sa v súčasnej dobe tešia z veľkého záujmu a sú skutočne tím elegantným pohodlím, ktoré potrebujete napríklad pri dochádzaní do kancelárie vášho zamestnania.

Skvelé je, že sa môžu mokasíny nosiť prakticky ku všetkému, čo sa vám len líči. Nosia sa k džínsom, nohaviciam k členkom alebo k sakom či k peknému svetríku.

Biele tenisky

A samozrejme biele tenisky. Opäť univerzálny kúsok, ktorý by mal byť v botníku aj v niekoľkých alternatívach. Nie sú totiž biele tenisky ako biele tenisky, s čím určite súhlasí mnoho z vás.

Hodí sa nielen k džínsom, ale aj sukniam alebo šatám. Predtým tabu, dnes kombinácia, ktorú si nemôžu odoprieť ani módni štýlisti.