Aké sú tie najobľúbenejšie značky kabeliek?

Mnoho mužov váha nad tým, čo kúpiť žene k narodeninám či ako darček k výročiu. Bohužiaľ však niekedy netuší, po čom majú siahnuť, pretože si vzápätí uvedomujú, že svoje partnerky práve dvakrát nepočúvajú. Zrazu sa potom teda dostaví zmätok a chcú sa nejako prostredníctvom kamarátok či známych dozvedieť, čo urobí drahým polovičkám radosť.

Niekto začne tvrdiť, že výhrou k ženskému srdcu je šperk, iný by zase volil romantickú večeru s ruží, ale stále by to chcelo nejaký hmatateľný darček, ktorý by oslnil a prezradil by, ako je muž vnímavý chlap. Zájazd je síce dobrá voľba, ale čo keď vás ženy pošlú do hája len kvôli tomu, že v danej destinácii boli alebo že v danom termíne už majú nejaké svoje plány. S tým páni bohužiaľ nepočítajú, a tak sa zbehne klasická hádka aj pri tak dôležitom okamihu. Páni, nedávajte na rady iných a kúpte jej kabelku. Tá zaboduje totiž vždy, je hmatateľná a každá žena ich potrebuje ozajstné milióny.

1. Skúste klasiku s Michael Kors

Ak neviete a túžite po drahším kúsku, skúste to s Michaela Korsa. Vďaka tomu, že má úplne neopozeraný a nestarnúci vzhľad, docielite len toho, že sa ženám bude hodiť úplne ku všetkému a presne toho predsa chcete docieliť. Navyše sa jedná o taký typ kabelky, za ktorý žena sama od seba neutratí toľko peňazí. Radšej vždy čaká na okamih, kedy príde muž a dá ju obrovskú krabicu, v ktorej bude práve táto krásna kabelka. Dbajte však na to, aby to bol originál. Ženy majú bystré oko a kópiu spoznajú naozaj hneď.

2. Čo takto Vuittonku?

Klasika od návrhára Luisa Vuittona je síce fajn, ale nie je pre mnoho žien zrovna atraktívne. S týmto kúskom si dávajte veľký pozor, pretože buď vás privedie do raja s ženskou prívetivosťou alebo dostanete riadne za uši, pretože tento typ hnedé kabelky posázené písmenami nie je práve to, po čom žena túži.