Listové kabelky voľte k akejkoľvek kombinácii

Trendy a najrôznejšie módne novinky stretávame na pultoch obchodov takmer denne. Internet je plný kombináciou, nad ktorými nás nikdy nenapadlo uvažovať. Teraz sme však názorne videli, ako sa dá naša obľúbená blúzka nosiť na desať rôznych spôsobov a zrazu máme v šatníku úplne multifunkčný kúsok, ktoré nám skvele sedí a ktorý krásne podtrhuje naše rysy. Avšak na internetových stránkach nenájdeme iba kombinácie, ale tiež rôzne tipy na novinky, vďaka ktorým sa zrazu začneme v novinkách orientovať. Niekedy je ich totiž toľko, že nestíhame nakupovať. Veľakrát si kúpime jeden trend, ktorý nakoniec aj tak čoskoro poputuje do „out“ zóny, aj keď sme si pri nákupe mysleli, aká to bude horúca novinka. No, musíme nad kúsky uvažovať, to je jasné.

Rovnako tak je treba uvažovať nad kabelkami a lookom. Mnoho ľudí siahne po tej prvej kabelke, ktorú uvidí, a tak sa teda mnohokrát dočkáme úplne otrasných kombinácií. Tento doplnok nie je len o tom, že je do ruky, cez rameno alebo malý či veľký. Je to podstatná časť každého looku a tá žena, ktorá neuvažuje nad svojou kabelkou, neuvažuje ani nad samotným outfitom, čo je chyba. Veľakrát z toho potom vzíde úplne neoriginálne a takmer až šialený look.

Voľte najlepšie lístoček, a to nielen na plesy

Spústy žien majú zafixované, že sa kabelka typu listové kabelky nosia len na plesy. Lenže na to kabelky naozaj stvorené neboli. Listové kabelky nie sú len pre jednu krátku plesovú sezónu v roku, ale nesú v sebe oveľa viac. Počas poslednej doby sa stala veľmi populárny najmä v kombinácii s džínsy, basic tričkom a lodičkami. Verte tomu alebo nie, elegantnosť sa začala spájať s pohodlnosťou a vznikla úplná fantázia. Možno si myslíte, že lodičky treba k roztrhaným džínsom nejdú, ale mýlite sa. Jedná sa o skvelú kombináciu, vďaka ktorej spojíte svoje obľúbené prvky z ležérneho, ale aj z formálneho štýlu.