Denim, džínsovina, rifľovina – to je celoročny hit

Rifľovina, denim či džínsovina patrí jednoznačne dlhodobo medzi tie najobľúbenejšie materiály. Ide o jednoduchý a štýlový dizajn, ktorý sa dá nosiť každý deň. Modrú farbu rifľoviny už berieme takmer ako neutrálne a prináša nám pocit ležérneho pokoj. Riflové oblečenie vám jednoducho pristane. V uliciach je denim na každom kroku a ľudia ho jednoducho milujú, preto učaroval aj módnym návrhárom a vďaka jeho obľúbenosti sa v ňom jednoducho bude pokračovať. Denim je veľkou módnou ikonou medzi všetkými druhmi textilu, a to práve preto, že už sa nosil pred mnohými rokmi. Teraz sa stále obľúbenosť nosenie rifľoviny prehlbuje. V ponuke sú klasické kúsky, ale aj moderné a efektné. Vytiahnite svoj denim zo skrine a pre zvyšok si zájdite do obchodu. Džínsy a džínsovina slniečku jednoducho pristane.

Overaly, traky a zdobené džínsy

Rifľovina sebou nesie pohodlie, štýl a radosť. V podobe krátkych či dlhých overalov alebo módnych traky sa bude nosiť vo veľkom. Slim fit ďalej pretrváva a v kurze je oversize. Klasické džínsy sa budú nosiť skrátené nad členky, najčastejšie doplnené nejakým vzorom, výšivkami, nášivkami, kamienky, kvety, maľbou či potlačou. Sú veselé a jednoducho crazy. Určite im tiež neodoláte. Nosia sa aj džínsová bunda, košele, riflové sukne, ale najmä šaty s volánmi. Dajte priechod rebelskému štýlu alebo zo seba urobte romantickú ženu. Okrem klasických búnd sa nosia aj kabáty a trenčkoty. Musí vám predovšetkým dobre sedieť. Kombinovať ho môžete s neutrálnymi farbami aj vzormi. Vašej fantázii sa nijako medze nekladú.

Džínsové doplnky

Džínsové topánky sú veľmi moderné, štýlové a pohodlné. Môžu to byť tenisky, sandále, lodičky, balerínky a letné čižmy, ktoré sa opäť nosia. Ďalším skvelým doplnkom, ktorý jednoducho musíte mať je džínsová kabelka. Tento nevyhnutný doplnok, akým je kabelka, nesmie chýbať pri žiadnom outfitu, pretože ho dokáže veľmi efektne zvýrazniť a doladiť. Kabelky môžu byť malé i veľké, na ruku nosené na predlaktí, do ruky či na rameno.