Aké plavky tento rok v lete mať?

Aj tohtoročné leto so sebou nesie hromadu krásnych a štýlových plaviek. Ak patríte k ľuďom, ktorí si každým rokom kupujú nové plavky, aby boli in, potom tento rok nesmiete vynechať aktuálne kúsky, ktoré si zamilujete. Že ste zatiaľ nestihli zistiť, aké plavky sa tento rok nosia? Potom nevadí, nezúfajte. Nemusíte dlho pátrať na internete, skrátka vám prezradíme, aké plavky tento rok v lete musíte mať.

Každým rokom sa módne trendy v oblasti plaviek trochu mení, to je skrátka pravda. Kým vlani sa nosili hlavne jednodielne plavky, tento rok sa do módy opäť dostávajú plavky dvojdielne. Je však pravdou, že dvojdielne plavky sú v súčasnej dobe štýlové len v určitých prevedeniach, a tak sa teda nechajte inšpirovať.

Zamilujte sa do retro puntíkových plaviek

Ak nechcete svojim výberom plaviek urobiť krok stranou, potom odporúčame investovať do retro puntíkových plaviek. Práve bodkovaná plavky sú hotovou dominantou tohtoročnej letnej kolekcie. V ideálnom prípade by mali byť bodkované plavky dvojdielne s tým, že spodný diel plaviek bude siahať až nad pupok, teda do pása. To je skrátka nádych šesťdesiatych rokov, podľa ktorých sa súčasná móda skrátka inšpiruje. Vrchný diel plaviek zase môže niesť pár volánikov, ideálne by ramienka mala byť spojená za krkom.

Plavky so zvieracími motívmi

Opäť vzor, ​​ktorý sa nesie až zo šesťdesiatych rokov. Zvierací vzor bol populárny vtedy a napodiv je populárny aj teraz. Odporúčame si zaobstarať hlavne plavky so zvieracími vzormi, nezáleží na tom, či budú jednodielne alebo dvojdielne. Skrátka sa zvieracím motívom neurobíte krok stranou v žiadnom prípade.

Jednodielne plavky sú taky stále v móde

Ak nie ste milovníkom dvojdielnych plaviek, pretože do nich treba nemáte postavu, potom sa oplatí investovať do jednodielnych plaviek, ktoré z módy nevyšli. Aktuálne sa však nosia skôr také, ktoré majú veľa veľký výstrih a pri spodnej časti sa začínajú dotýkať až bočných kostí. Takéto jednodielne plavky odporúčame nosiť v akomkoľvek prevedení, je to naozaj opäť štýlový kúsok.