Aké čižmy sa nosí? Buďte štýlová a šik

Keď sa začína vonku ochladzovať, dámy automaticky siahajú po vyššej obuvi. Nemôžeme sa tomu čudovať, veď žiadna zo žien nechce byť chorá. Každá žena je si vedomá toho, že choroby idú od nôh. A tak zahadzujú tenisky a dávajú prednosť čižmám, ktoré siahajú krásne až ku kolenám. Ak takéto topánky ešte nemáte, možno sa pýtate, po akých tento rok siahnuť. Ste si totiž veľmi dobre vedomá toho, že aj čižmy podliehajú istým módnym trendom a že aj čižmy sa mení každým rokom.

Čižmy sú rozhodne obuv, ktorá by v žiadnom dámskom botníku nemala chýbať. Veď čo iné si taky obuť, keď vonku vládne škaredé počasie plné dažďa a vetra? Aby ste však aj na zvyšok jesene a na zimu bola štýlová a šik, prezradíme vám, aké čižmy sa teraz nosí.

Hitom tohto roka sú čižmy pod kolená

Kým vlani sa dávala prednosť čižmám nad kolená, teraz musíme povedať, že sa prednosť dáva skôr čižmám pod kolená. Vracia sa teda staré známe kúsky, ktoré možno máte vo svojom botníku. Ak čižmy pod kolená vo svojom botníku nenájdete, nezúfajte. Teraz je naozaj nájdete na každom rohu. Stavte hlavne na zhrnuté kúsky, nebojte sa ani westernových čižiem, ktoré sú doplnené strapcami. Dodajú outfitu ten správny šmrnc.

Nebojte sa ani výrazných čižiem, ktoré sú posiate trblietkami alebo ktoré majú zvierací vzor. Najmä zvieracie vzory sú teraz trendy a štýlové. Navyše ak vás klasika nudí, určite týmto kúskom dáte skrátka prednosť.

Tohtoročná jeseň dáva doslova zelenú k tomu, aby sme sa poriadne vybláznili na našich outfitoch. Nespadnite do neutrálnej vlny a vyčnívejte so svojimi unikátnymi čižmami z davu!

Sláva kozačiek nad kolená pohasne

Ak ste vo svojom botníku našli minuloročný hit menom kozačky nad kolená, možno sa pýtate, čo s nimi. Je pravdou, že sláva kozačiek nad kolená pohasne, ale ešte pár mesiacov je nosiť môžete. Radšej však dajte prednosť spomínaným čižmám pod kolená, ktoré sú dosť elegantné na to, aby vám robili spoločnosť ako v kancelárii, tak na večierku alebo na rande.