4 dôvody, prečo sa zamilujete do spodnej bielizne Calvin Klein

Milovníčky značkovej bielizne nemá zmysel zdržiavať. Veľmi dobre totiž vedia, čo sa stane v momente, keď si na seba vezmú stotku s ikonickým logom CK. Originálna spodná bielizeň Calvin Klein je fenomén a patrí k tomu najlepšiemu, čo je možné na trhu s bielizňou nájsť. Pre ženy nepoľúbené módou sme spísali hlavné dôvody, prečo dať „Kalvinkám“ šancu.

1) Vyrába veľmi pohodlné tangá

S tangami je to trochu problém. Vyzerajú skvele a eliminujú riziko, že spod nohavíc či sukne vykuknú švy klasických nohavičiek. Bohužiaľ nie sú príliš komfortné… Až na tie od Calvina Kleina. Ak si chcete užívať komfort, ktorý zažívate pri nosení bielizne bežného strihu, a pritom ťažiť z výhod táng, nie je čo riešiť. Nebudú vás rezať (vďaka charakteristickej gumy) a popravde o nich nebudete ani vedieť.

2) Má perfektné strihy

Či už nakoniec zvolíte tangá, nohavičky, alebo Calvin Klein trenírky, budete z nich nadšená. Bielizeň vám nebude jazdiť sem tam, ako je to pri „no name“ bielizni pri cvičení či iných pohybových aktivitách. Návrhári si dávajú záležať a z ich kreatívnych myslí vždy vzídu modely, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale zároveň nositeľky neobmedzujú v pohybe.

3) Používa prvotriedne materiály

Keď sa na spodnú bielizeň Calvin Klein pozriete, pomyslíte si „wow“. Minimalistický dizajn vás dostane. Ale čo potom až si ho vezmete na seba! Pre celý sortiment značky sú typické vysoko kvalitné a veľmi príjemné materiály. Respektíve ide predovšetkým o bavlnu, pretože nenavodzuje pocit svrbenia, je priedušná a hodvábne mäkká. Ďalšou výhodou je vysoká odolnosť – nohavičky aj podprsenka Calvin Klein vám vydržia veľmi dlho ako nové!

4) Páči sa aj celebritám

Kto by nechcel nosiť rovnakú bielizeň ako slávne osobnosti? Na značkovú spodnú bielizeň Calvin Klein nedajú dopustiť napríklad Vanessa Hudgens, Rita Ora, Scarlett Johansson, Miranda Kerr a mnoho ďalších vplyvných žien, ktoré na svojom sociálnom profile z času na čas zverejnia snímku, kde je možné na spodnej bielizni rozpoznať logo známej značky. Potrebujete snáď ďalší dôvod, prečo ju dať šancu?