Župan ako ideálny darček na Vianoce

Zatiaľ čo niekto si pod stromček praje zážitky, iný za zážitky míňa bežne počas roka a radšej by praktické darčeky do domácnosti. Lenže tie sa mnohým vymýšľajú horšie ako kultúrne vložky alebo cestovateľské dobrodružstvá. Preto vám prinášame zoznam praktických darčekov do domácnosti, s ktorými určite urobíte radosť.

Župany do každej kúpeľne

Komu v kúpeľni nedrieme luxusný pánsky župan alebo luxusný dámsky župan, ako keby nebol! Veď do čoho sa zababuší vo chvíli, keď vyjde z horúcej vane?

Zabudnite na tuctový polyesterový župan, ktorý snáď už nikto rozumný nepoužíva a vyberte poctivý župan zo 100% česanej prémiovej bavlny s vysokou gramážou.

Kávovar do každej domácnosti

Patríte medzi jedincov, ktorí ešte stále popíjajú rozpustnú kávu? Pokiaľ sa zároveň označujete (vy alebo niekto vo vašom okolí) za milovníka kávy, je rozpustná alternatíva pre vás doslova nočnou morou. V ideálnom prípade preto nadeľte pod vianočný stromček krásny kávovar, ktorý bude dnes a denne pripravovať tie najlepšie kofeínové nápoje.

Nemusíte sa desiť ich cenou. Existuje celá kopa druhov od tých lacnejších kapsulových, až po tie drahšie, ktoré kávu namelú samy. Stačí si vybrať zo širokej ponuky produktov.

Sedacie vaky do detských izieb

Že chcete ale urobiť radosť skôr deťom? Možností máte opäť celú kopu. Upustite však od hračiek, ktoré iste dostanú od starých rodičov alebo tetučiek a strýkov, zamerajte svoju pozornosť na niečo, čo urobí ich izbičku ešte krajším a praktickejším.

Čo sa napríklad také sedacie vaky? Tie sa hodia do každej detskej izby. Môžu byť rôzne farebné, môžu byť vzorované. Napríklad malí futbalisti môžu mať vo svojom kráľovstve sedací vak v podobe futbalovej lopty. A z toho budú doslova vo vytržení, nemyslíte?