Aké typy tenisiek sa hodia naozaj ku všetkému?

Napokon je tu trochu prijateľné počasie, čo nasvedčuje tomu, aby sme trochu zmenili šatník. Tučné kabáty už môžeme schovať hlboko do skríň, čižmy spoločne s nimi a môžeme vytiahnuť opäť obľúbené ľahké bundy, džínsy s roztrhanými kolenami, ďalej sukne aj šaty. Vďaka tomu, že tohtoročná zima bola taká, aká bola, nebolo možné ani s pančuchami nosiť dané kúsky. Teploty totiž siahali do mínus tridsiatich stupňov Celzia, a tak sa nedalo čomu diviť, keď sme boli radi, že sme si obliekli teplé otepľovačky ak tomu huňatú čiapku. Teraz je však čas určený na to, aby sme sa sústredili na zmenu šatníka a botníku. Je načase vytiahnuť hlavne tenisky, pretože tie sú skutočne teraz veľmi trendy. Väčšinou sa jednalo o obľúbenú obuv kvôli tomu, že sú úplne pohodlné. Teraz však trhajú rekordy vo svete módy.

Nosia sa úplne ku všetkému!

Tenisky sa totiž nosia naozaj ku všetkému. Poznáme určite kombinácia pohodlia, a síce džínsov, ľahkého topu a potom následne tenisiek. Teraz sa však stali populárnymi aj so sukňou a šatami. Pokiaľ si zvolíte ešte dlhý kabát rovného strihu, kontrastnú farbu tenisiek a čiernej silonky – pančeku, to bude outfit! Vďaka tomu, že sa teraz stalo veľmi populárnou kombinovať ležérnosť a elegantnosť, si tak konečne príde na svoje hneď niekoľko žien, ale aj mužov. Klasika, ktorá spočívala v tom, že kabát nejde kombinovať s teniskami alebo že lodičky je možné priradiť iba k formálnemu štýlu, čo spočíva v úzkych nohaviciach, sukni alebo k šatám, to už je tiež dávno preč. Teraz sa lodičky nosia predovšetkým k džínsom s roztrhanými nohavicami.

Pokiaľ by ste chceli tenisky ešte viac trendy, skúste si zakúpiť tie s nejakou aplikáciou. Kamienky sú naozaj veľmi trendy, avšak tiež sú skvelé tie so zlatými či striebornými špičkami. Mimochodom strieborné a zlaté aplikácie na topánkach či inde sú štýlové! Tak s nimi nešetrite a nebojte sa ich!