3 typy svetrov, ktoré ženy nesmú postrádať

Zima sa rýchlo blíži, je dobré sa na ňu pripraviť. Samozrejme by sme mali začať nakupovať nielen vianočné darčeky, aby sme sa vyhli skorému davovému šialenstvu v obchodných domoch, ale tiež by sme mali začať kupovať zimné oblečenie, aby nás chladné dni nezaviedli do postele s nádchou a s teplotami. V zimnom šatníku by nám rozhodne nemali chýbať svetre. Našťastie sa jedná dnes o aktuálny módny kúsok, ktorého je v obchode habadej.

Lenže práve preto, že je tohto kúsku v obchode habadej, si niekedy nevieme rady, ktorý vlastne máme kúpiť. Predsa len je skvelé, že máme na výber, ale aby sme nakoniec neodišli s prázdnou. Poďme si preto vymenovať tri typy svetrov, pre ktoré sa skrátka oplatí zhrešiť.

1) Rolák

Málokto to vie, ale tohtoročným veľkým hitom bude rolák. Sveter s rolákom je to najlepšie a najteplejšie, čo si môžete na zimu zaobstarať (teda okrem teplých ponožiek, ktoré sa hodia hlavne pre daždivé dni). Dneska nájdete tento typ svetra naozaj všade (veľmi peknú ponuku svetrov majú v obchodoch značky H&M). Dbajte na to, nech si sveter kupujete až pod zadok, pretože práve takto rolák bude najkrajší.

2) Deravý sveter

Možno si teraz ťukáte na hlavu, ale deravý sveter sa teraz naozaj nosí. Sú to väčšinou tie tenšie svetre, pod ktoré si väčšinou dávame iba nátelník. Pokiaľ bude mať na sebe tento sveter vďaka, je to najlepší sveter, aký budete mať v šatníku.

Mimochodom, diery sa dneska nosia všade – na džínsoch aj na tričkách. Kto vie, kedy sa nám budú diery vyskytovať aj na podprsenkách či kabelkách.

3) Kardigan ku členkom

A samozrejme do tretice všetkého dobrého – je nutné mať vo svojom šatníku dlhý kardigán až k členkom. Je jedno, aké bude farby, ale musí byť skrátka dĺžkovo až ku členkom. Tieto svetre nájdeme napríklad v Primarku, ale aj v obchodoch značky Reserved.

Čo sa týka farieb svetrov, tento rok jednoznačne bude dominovať šedá farba.