Zima v bohémskom štýle

V tohtoročnej zime sa snažte mierne odviazať a rozbehnúť to tak trochu v bohémskom štýle. Každý kúsok svojho oblečenia potom zaujme hlavne vďaka svojmu extravagantnému štýlu a výrazným vzorom. Ak nechcete až tak moc vybočovať z radu, kombinujte bohémsky štýl treba za pomocou asymetrických dĺžok a strihov, ktoré práve tento rok letia, spolu s jednofarebným decentným prevedením oblečenia. Nezabúdajte na retiazky, náramky alebo klobúky, ktoré možno kombinovať vždy. Tento rok taky frčia móda jednej výrazné náušnice. 

Kvety aj etno vzory počas zimy 

Počas expirovaných leta sme sa často zahaľovala do ľahkých dlhých letných šiat často s kvetinovými motívmi, alebo etno výšivkami. Teraz treba nejakú tú vrstvu pridať, aby nám bolo teplo. To ale v žiadnom prípade neznamená, že sa tohto nášho veľmi obľúbeného bohémskeho štýlu teraz v zime musíme nadobro vzdať. Všetky kvetinové a etno vzory sú veľmi aktuálne aj počas zimy, ktorú sprevádza chladné počasie. Kvety voľte v sýtych farbách a najmä na tmavých podkladoch. U etno vzorov veľa tipujte na čiernu, šedú a béžovú zvanú nude, pokojne aj v tmelových tónoch. Určite letí pončá všetkého druhu so strapcami. Veľmi dobre zahrejú a vyzerajú úplne neodolateľne. 

Čo tak kocka a hebký úplet 

Pravý módne evergreen sa opäť vracia v podobe štvorcových vzorov známej kocky. Opäť ho vidíme na popredných módnych mólach. Vyhrávajú kockované košele a šály na celej čiare. Môžete kocky ale premietnuť aj na kabát a bude vašimstylovým sprievodcom na jeseň íbehu zimy. Tvar má byť v harmónii s vašou postavou, veľkosťou i typem.Pokud ste malá a jemná, mali by ste preferovať menšie kocky, najlepšie na tmavom pozadí, čo preťahuje postavu. Ženy s výraznými ženskými tvarmi urobia najlepšie, ak zvolí diagonálne smer a tmavé vzory, kterézeštíhlují. Namiesto čierne radšej voľte tmavo modrú, nebude tak zvýrazňovať nedokonalosti pleti ani vrásky. Hebký úplet vedie v podobe pleteného oblečenia, ako u pletených kabátov, tak i měkounkých svetrov. Úplet nám proste pristane a je príjemný, hrejivý, hebký a jemný.