Výšivka nesmie chýbať

Výšivka sa stáva hitom tohtoročnej jesene a možno len u jesene nezostane. Výšivku na jesennom oblečenie nájdeme snáď všade od kabátov cez blúzky k nohaviciam. Už ste ale objavili topánky s krásnou vkusnou výšivkou? Že nie? Tak to je veľká chyba, ktorú treba veľmi rýchlo napraviť.

Topánky s nádhernou výšivkou

Aj takáto drobná výšivka vám z obyčajných topánok urobí niečo neskutočné a moderného. Kto by nemal doma biele tenisky, ktoré tento rok boli veľkým jarným a letným hitom. Čo tak dodať im nový vzhľad krásnou romantickú výšivkou? Výšivkou môžete skrášliť každá pár topánok, na ktorý si len spomeniete.

Originálnosť

Topánky s výšivkami kúpite snáď v každom kamennom tak internetovom obchode. Tiež sa vám môže stať, že narazíte na niekoho s rovnakým vkusom, čo si vydal na chlp rovnaké topánky ako vy. Tomuto módnemu trapasu sa dá ľahko vyhnúť. Hovoríte si ako? No je to veľmi jednoduché. Chce to trochu kreativity a šikovnosti a topánky si výšivkou môžete ozdobiť sami. Je ale potrebné zvoliť obuv z mäkkého materiálu.

Výšivka vznikla vlastne s touto myšlienkou. Urobiť z niečoho nudného a obyčajného niečo zaujímavé, niečo čo nikto iný nemá. Výšivka nie je vynálezom tejto doby. Výšivky sa objavovali už v starovekom Egypte. Do Európy sa výšivka dostala až okolo 11. storočia a dnes začína byť opäť v kurze.

Takže či zvolíte rýchlejšiu cestu a topánky si kúpite, alebo nájdete odvahu a čas pustiť sa do vlastnej tvorby je na vás. Každopádne by bola veľká škoda tento módny hit zo svojho botníku či šatníku úplne vynechať.