Vracia sa ľadvinky a ostne. Aj tohtoročný móda septembra eleganciou

Tohtoročná móda nie je vhodná pre milovníkov jednoduchosti. Tento rok totiž s jednoduchosťou zrovna nepochodíte. Výhodu budú mať tí, ktorí milujú nosiť extravagantné kúsky, pretože práve extravagancia vládne tohtoročnému módnemu svetu. Do extravagancie sa neradí len chlpaté kabáty alebo 3D mikiny, ale taky retro ostne, ktoré sme v minulosti nosili na rockové koncerty, alebo ľadvinky, ktoré sú istý retro kúsok, ktorý onedlho dobije svet kabeliek.

Ostne všade, kam sa pozriete

Najskôr si niečo povedzme o ostne, ktoré sa vyskytujú takmer na každom kúsku oblečenia či na každom doplnku. Predtým sme sa s nimi mohli stretnúť len na topánkach, ale teraz sa vo veľkom dostávajú práve na kabelky. Napríklad v obchodoch značky ZARA narazíte predovšetkým na ostnaté kabelky, ktoré sú pomerne zaujímavé, avšak nepáči sa hocikomu.

Ostne sa dnes vyskytujú ako na rockových kabelkách, tak aj na tých elegantnejších. Je veľká škoda, že sa teraz len v minimálnom množstve nájdu kabelky, ktoré nie sú posiate drsnými ostne.

Ľadvinky nahradí kabelky

Vešať hlavu ale nebudeme musieť dlho, pretože onedlho sa na pulty obchodov dostaví ľadvinky, ktoré všetky kabelky zhrabnú do svojich vreciek. Ľadvinky sú istý retro kúsok, ktorý bol predtým nenávidený, ale aj veľmi obľúbený. Predpokladajme, že sa história bude opakovať a že sa spoločnosť opäť rozdelí na dve skupiny, a síce na tých, ktorí ľadvinky milujú, a na tých, ktorí ľadvinky nenávidia.

Avšak nech už budete patriť do akejkoľvek skupiny, je potrebné spomenúť, že ľadvinky budú k dodaniu v mnohých podobách a variantoch. O farebné ľadvinky nebude núdza, rovnako ako o ľadvinky rôznych materiálov. Podľa predpokladov by mali byť najobľúbenejšie kožené ľadvinky alebo ľadvinky z džínsoviny. Najväčší úspech by mali zožať ľadvinky, ktoré plnia funkciu pásku. Už ste o nich počuli? Ak nie, na internete nájdete mnoho zaujímavých fotografií.