Už máte to správne vybavenie k vode?

 

Doba horúcich letných dní sa blíži. Dovolenku máte už iste objednanú, voľno v práci zaistené a nezostáva, než sa tešiť na poriadne letné radovánky. Letná sezóna bude pestrá, slnečná a vzrušujúce, rovnako tak ako tohtoročné horúce trendy plaviek, sexi topov a elegantných klobúkov, ktoré k letu neodmysliteľne patria. Sexy top zvoľte ideálne bez rukávov, avšak pozor na slniečko. Nespáli sa!
Nezáleží na tom, budete – ak cestovať do ďalekých exotických krajov alebo k českej priehrade. Moderné plavky, ležérne top a sexi šatôčky budete potrebovať všade.

Aké plavky teda tento rok určite poletí? Medzi top trendy budú patriť všemožné šňůrečky a retiazky. Nech sa už rozhodnete pre nevšedné modely, ktoré svojou originalitou oslní celú pláž alebo stavíte na klasiku – preverené tvary a strihy neurobíte chybu. Vyskúšajte farebný minimalizmus – jednofarebné kreácie. Letí všetky odtiene od pestrých farieb až po zemité klasiky. V kurze sú najrôznejšie tkaniny a podobné vychytávky, ktoré pomôžu zakryť prípadné nedostatky. Stále viac do popredia sa dostávajú i plavky jednodielne. Tie vás ohromí najmä eleganciou a jednoduchosťou, ktorá z vás urobí krásku, čo má štýl. Ak jednodielne plavky zladíte s vhodnými doplnkami ako napríklad klobúkom, ktorý vám tento rok nesmie chýbať, budete za hviezdu!

Aby ste očarili každého muža, čo sa prejde po promenáde, buďte kráľovnou štýlu! K dokonalým plavkám, ktoré zvýraznia vaše prednosti a zakryjú drobné nedostatky, nutne potrebujete klobúk. Práve klobúk podčiarkne celý váš styling a zároveň vás ochráni pred prebytočnými slnečnými lúčmi. Poďte si leto dokonale užiť. Buďte sama sebou a doprajte si to najlepšie.