Muži a letná obuv

 

Leto klope na dvere. Toto obdobie je špecifické tým, že väčšinu dňa, ak nám to pracovné povinnosti dovolia, trávime vonku. Tomu musíme prispôsobiť aj naše odetí a obutie. Je najvyšší čas preskúmať aktuálne módne scénu a vybrať si letné obuv.

Páni, každá žena by určite potvrdila, že na topánkach veľmi záleží. Vybrať tú najlepšiu variantu je pre mužov najnáročnejšie práve v lete. Noha je úplne odkrytá a mnohý muž sa tak cíti nesvoj. Nebojte sa, dobám, kedy bola žabka považovaná za niečo zženštělého našťastie dávno odzvonilo. Ak sa chystáte na pláž, k vode alebo aj do fitka v horúcom dni, kedy je tridsať stupňov v tieni, pozitíva týchto egyptských pohodovek. Vedeli ste, že vznikli už zhruba pätnásť sto rokov pred naším letopočtom?
Športová značka Nike investuje nemalé čiastky do vývoja svojich modelov a nie inak je tomu aj u žabiek. Ak si zvolíte Nike žabky, získate kombináciu kvality a špičkového športového dizajnu. Bývajú väčšinou v odtieňoch čiernej či šedej. Materiálom je zvyčajne umelá hmota, ktorá však napriek pochybnostiam skvele plní účel pri vode, je ľahko umývateľná a anatomicky sa prispôsobí tvaru vášho chodidla.

Ak nie ste priaznivcom žabiek a nenecháte sa zlákať ich pozitívy, ponúkame vám ďalšie gumovou alternatívu! Crocsy! Značka Crocs sa drží na prove športové lodi už několikátým rokom a svoje modely neustále zdokonaľuje a vylepšuje. Crocsy sú veľmi praktickým obutím, navyše sú zdraviu prospešné. Sú vyrobené z ľahkého materiálu a dokonale anatomicky tvarované. Využijete je v letných dňoch, ale aj ako domáce prezutie.