Typy pánskej spodnej bielizne. Aké, páni, nosíte?

Rovnako ako dámy, tak i páni majú často problém vybrať si vhodné spodnú bielizeň. Dôvodom je to, že v obchodoch sa nachádza naozaj veľké množstvo spodnej bielizne. Aj páni chcú, aby im bolo v spodnom prádle pohodlne, ani páni netúži po spodnom prádle, ktoré bude ťahať alebo škrtiť v páse. Skrátka túžia po pohodlných modeloch, v ktorých sa budú cítiť dobre.

V prípade, že patríte k mužom, ktorí si práve chcú vybrať spodnú bielizeň, zoznámte sa so všetkými typmi a druhmi spodného prádla, nech nie ste prekvapení výberom v kamennej predajni.

Boxerky

Existujú takzvané boxerky, ktoré sú dnes najžiadanejšie druh pánskej spodnej bielizne. Jedná sa o nadmieru pohodlné spodné prádlo, ktoré je praktické a tiež dobre prispôsobivé. Obľúbené sú hlavne boxerky rôznych značiek, páni už nemajú záujem o nosení neznačkových kúskov, ktoré sa hneď vyťaháme alebo stratí inak svoj tvar či farbu.

Ak vyberáte boxerky, nemali by vás nikde ťahať ani tlačiť, mali by vám umožňovať voľný pohyb, prípadné nohavičky by sa nemali rolovať.

Trenírky

Dnes už menej používaný druh spodnej bielizne. Predtým však boli trenírky veľa využívané, s príchodom boxeriek sa však záujem o ne znížil. Trenírky však dokonale padnú akékoľvek pánske postave, v páse je drží pevná guma, trenírky sú často až do polovice stehien. Veľmi typické pre trenírky je to, že ich otvor je doplnený gombíky.

Slipy

Ďalším druhom spodného pánskeho prádla sú slipy, ktoré sa opäť dnes už moc nenosí. Aj keď sa však nenosí, rovnako sa nájdu tí, ktorí ich budú a budú nosiť, pretože sú im pohodlné. Poskytujú komfort, podčiarkujú mužskú postavu. Jedná sa o pánske spodné prádlo, ktoré nemá nohavičky, za to je však nadmieru prispôsobivé. Vhodné sú najmä pre takzvané obdarené muža, podčiarkujú totiž ich mužnosť. A tiež sú vhodné pre mužov nižšej postavy, pretože nohy opticky predlžujú.