Tri typy kabeliek, ktoré nesmiete chýbať

Každá žena strávi denne pred zrkadlom aj niekoľko hodín, než sa prichystá, než nájde to, čo si daný deň oblečie. Vyberať si oblečenie pri takom množstve, aké ženy v skriniach majú, je často skutočne ťažké, preto sa ženám nesmieme diviť, že sa obliekajú tak dlho a že nikdy nechodí na čas. Ak aj vy patríte k týmto ženám, veľmi dobre viete, že nielen, že sa snažíte skombinovať to najlepšie, čo v šatníku nájdete, ale taky svoj outfit dopĺňate o obuv či o kabelku, čo sú neoddeliteľnej súčasti každého looku. Topánky nie sú často tak veľkým orieškom, akým je kabelka – viete, aké tri kabelky je nutné mať doma? 

Samozrejme takých kabeliek by sme mali mať viac vo svojej zbierke, ale sú len tri, ktoré sú skutočne základom takejto zbierky. 

  • Písanie

Jedným typom kabelky je písanie. Listové kabelky už dneska nie sú len drobná, čisto do dlane, ale sú už skutočne väčšie, vo veľkosti formátu A5. Dneska sa listové kabelky nenosí len na plesy, kedy dopĺňajú plesovú róbu, ale taky sa dneska nosí ku kostýmom alebo k nohaviciam k členkom, ktoré sú dnes skutočne moderné. 

Čo je však pravidlo, cez ktoré nejde vlak, tak je to, že sa písanie nosia len a len k lodičkám. 

  • Veľká priestranná kabelka 

Ďalším nutným kúskom, ktorý vo svojej zbierke musíme mať, je veľká priestranná kabelka, ktorá je ideálna nielen do kaviarne alebo do práce, ale taky do školy. Môžeme ju nosiť kamkoľvek, hodí sa takmer ku všetkému. Ak aj vy milujete mať všetko po ruke a ak nemáte radi malú kabelku, do ktorej dáte len kľúče, peňaženku a telefón, veľká priestranná kabelka je naozaj to pravé pre vás. 

  • Malá kabelka cez plece 

Ak sa vydávate na výlet, mali by ste si zbaliť len to najnutnejšie, a síce kľúče, peňaženku a telefón. Kvôli tomu si nemusíte brať veľkú priestrannú kabelku, ale tiež si nesmiete brať písanie, do ktorého sa vám vlezie minimum. Kúpte si preto tretiu nutnú kabelku, ktorou je malá kabelka cez rameno, ktorá je určená práve pre tieto jednorazové akcie.