Aké topánky voliť k nohaviciam k členkom?

Móda je v dnešnej dobe pomerne rozmanitá. Každý si nájde kúsok, ktorý si doslova zamiluje. Ak milujete pohodlnosť, nájdete si skutočne pohodlné džínsy alebo nohavice, ktoré ľahko môžete kombinovať s teniskami. Ak ste zástanca skôr elegantného štýlu, na pultoch obchodov nájdete mnoho rôznych košieľ, šiat alebo sukní, ktoré si obľúbite. Ak patríte k tým, ktorí radi kombinujú elegantnosť a ležérnosť, zamilujete si prevažne cigaretové nohavice k členkom, ktoré aktuálne frčia. 

Ak sledujete aktuálne módne trendy, cigaretových nohavíc k členkom ste si iste všimli. Taky nájdete len krátke nohavice buď na gumu, alebo na šnurovanie – a aj tie sú samozrejme in. K týmto nohaviciam väčšinou nosíme košele alebo obyčajná, jednofarebná tričká, ale málokto vie, že sa k týmto typom nohavíc hodí aj mikiny alebo podobné ležérne kúsky. 

Čo sa týka obuvi – tu buďme ostražití. Nie všetko sa k týmto nohaviciam k členkom hodí. Poďme si povedať, aké typy topánok sú povolené. 

  • Lodičky

Samozrejme klasické elegantné lodičky sú to, čo si obuje každá žena k týmto typom nohavíc, keď ide napríklad do divadla alebo do práce, kde má stanovený dresscode. Lodičky si k nohaviciam vezme aj vtedy, keď má napríklad rande so svojím priateľom alebo keď ide na nejakú oslavu narodenín či na svadbu. 

  • Tenisky

Nebojte sa však kombinácia s teniskami! Keď sa kabát bežne kombinuje s mikinou s kapucňou, prečo by sa nemali kombinovať tenisky s cigaretovými nohavice? Ako sme už spomenuli, kombinuje sa elegantnosť a ležérnosť, preto sa tejto kombinácie skutočne nebojte. Tenisky sú najvhodnejšie značky Converse alebo napríklad iné podobne strihané topánky. Nebojte sa však ani obľúbených AirMax. 

  • Poltopánky

K nohaviciam ku kolenám sa taky nosia poltopánky, ktoré sú nielen pohodlné, ale taky aj veľmi elegantné. Túto kombináciu môžete nosiť takmer kamkoľvek – pokojne si ju vezmite len do obchodu!