Trendy v dámskej obuvi tohto roku. Čo nás čaká a čo sa bude nosiť?

Chcete si do svojej zbierky konečne zaobstarať nejaké kúsky, ktoré sa budú nosiť počas tohto roka? Mnohí ľudia vyčkávali na deň, až sa jeden rok preklenie v druhý, do tej doby nechceli nakupovať, a to najmä preto, aby si nekúpili niečo, čo sa už nenosí. Nový rok totiž každým rokom prinesie zbrusu nové trendy, a tak niektorí čakali, až sa tieto trendy dostanú do obchodov s oblečením. Našťastie už sú také trendy k dispozícii, prezraďme si konkrétne niekoľko trendov zo sveta obuvi, ktoré sa tento rok budú nosiť a ktoré na nás budú čakať tento rok na každom rohu.

Bez obuvi skrátka nezostavíte dokonalý outfit, preto sa musíme snažiť o to, aby jednotlivé botky boli úplne dokonalé a aby boli presne podľa nášho gusta. Poďme si spomenúť také kúsky, ktoré sa nám nielen zapáči na prvý pohľad, ale aj ktoré budú zároveň moderné a in.

Keď papuče, tak na podpätku

Zamilovali ste sa vlani do papučiek? Potom vám tento rok urobí radosť to, že sa papuče budú nosiť aj naďalej. Je však pravdou, že sa tento rok budú nosiť také papuče, ktoré budú na podpätku. Zabudnite teda na klasické šlapky s rovnou podrážkou, tento rok sa budete cítiť v papučiach ako princezná, pretože papuče s podpätkom vyzerajú skutočne ako od princeznej. Aj keď si papuče s podpätkami možno nedokážete predstaviť, verte, že to je kombinácia, ktorá do seba fantasticky zapadá.

Vojenské topánky pre každú ženu

Či už patríte k drsným povahám alebo ste skôr romantická duša, v každom prípade musí vo vašom botníku sídliť vojenské topánky. Jedná sa o unikátne kúsky, ktoré si zamilujete predovšetkým pre výnimočnosť a nevšednosť. Ak sa domnievate, že možno vojenské topánky nosiť len k rifliam alebo k drsnému čiernemu looku, nie je to tak. Dnes sa vojenské topánky kombinujú aj s šaty alebo so sukňami, skrátka so všetkým, čo si práve oblečiete. Nebojte sa nevšedných kombinácií.