Tohtoročné módne trendy – oslava ženskosti a vášne

Tohtoročné jaro bude poriadne perné. Minimálne čo sa módy týka. Inšpiráciu módny návrhári hľadali v slnkom zaliatom Španielsku, preto v uliciach tento rok uvidíme oheň, žiar a vášeň. Dômyselné detaily, okázalé strihy a charizmatické prvky nenechajú žiadneho muža chladným. Poďte sa nechať inšpirovať španielskymi rytmy!

Španielske ženy sú charakterizované ako šarmantné krásky, ktoré vedia nosiť svoje krásne opálená telá ako sa patrí. Nebojí sa farieb a preto tento rok zažiari odtiene ohnivo červenej, pozitívne oranžové aj slnečne žltej.

Kto ešte nepozná Vero Moda?

Poďme si pre inšpiráciu k návrhárom značky Vero moda. Rafinované strihy ich šiat sú tým pravým pre žiar horúcich dní. Vyskúšajte žiarivo oranžové šaty spadnuté na jedno rameno. Na výber máte z celej kolekcie úžasných kúskov, určite budete milo prekvapená. Značka Mango je tiež výbornou alternatívou. Ich originálne vzory, prepracované detaily v podobe rozširovaní od pása nadol a nápadných vzorovaných látok vás očarí.

Košele sú a budú IN

Trendy sú tento rok košele. Košeľa na všetky spôsoby. Ich nenahraditeľnou výhodou je vzdušnosť a priedušnosť. Budete vyzerať elegantne a štýlovo, ale zároveň budete svieži po celý dlhý deň. Skvele sa hodí do práce aj na voľný čas. Hravo kombinovateľné sú so šortkami, sukňami i plátennými nohavicami.

Pokiaľ si budete chcieť oddýchnuť od ohnivých odtieňov červenej a byť za romantickú krásku, neváhajte siahnuť po čisto biele. Pôvab tejto farby oceníte v každom ročnom období. Na jar a v lete bude tiež trendy. Biela pôsobí ľahko ako pierko. Vyskúšajte jasne biele sukne, biele čipkované šaty, tuniky alebo topy. Ak sa s bielou prepojí bronzové opálenie vašej hebkej kože, efekt bude dokonalý.