Tipy na 5hviezdičkové hotely v Európe

Ak milujete cestovanie, iste vám Slovenská republika nestačí a mierite často do zahraničia. Obľúbené miesta sú hlavne v Spojených štátoch amerických, ale taky mnoho ľudí jazdí len po Európe. Európa navyše ponúka veľké množstvo krásnych miest, na ktorých nájdete celý rad unikátnych pamiatok, ktoré sa vám vryjú do pamäti. Ak túžite ísť k moru, taky vám stačí výlet po Európe.

Ak plánujete ísť na dovolenku do Európy, asi si zháňate ubytovanie, pokiaľ teda nejdete cez nejakú cestovnú agentúru, ktorá má ubytovanie aj cestu v cene. Ak ale túžite po dovolenke takzvane na vlastnú päsť, cez agentúru rozhodne necestujete a hľadáte prípadné ubytovanie.

Ak pre vás nie sú peniaze prekážkou, prinášame vám tip na niekoľko najlepších päťhviezdičkových hotelov, ktoré v Európe nájdete. Kvalita služieb je zaručená, rovnako ako vynikajúce kuchyne či fantastické apartmány, ktoré vás určite prekvapí svojimi luxusne zariadeniami interiéry.

Cestujete do Londýna?

Jeden z tých najluxusnejších päťhviezdičkových hotelov sa nachádza v Londýne, konkrétne sa volá Lanesborough. Tento hotel má to pravé britskej kúzlo, ktoré na vás dýchne už z dverí. Ide o historický hotel, ktorý ponúka skoro sto izieb, ktoré prešli v poslednom čase skoro dvojročnú rekonštrukciou. K dispozícii sú tu celodennej služby personálu, samozrejme tablety a iné technológie nájdete v izbách bežne a taky máte neustále k dispozícii i luxusné vozidlá.

Cestujete do Paríža?

Ak cestujete do krásnej, romantickej Paríža, potom by ste rozhodne mali voliť hotel Four Seasons Hotel George V. Tento hotel sa nachádza len kúsok od slávnej ulice Champs-Elysées, teda ak chcete vidieť všetko, čo Paríž ponúka, je to ideálna poloha. Výhľad z hotelovej izby samozrejme nemieri nikam inam než na Eiffelovu vežu. Mimochodom, k nej to máte odtiaľ pár minút!