Tantra masáž ako recept na šťastie

Čo keby nám boli lekári schopní predpísať recept na šťastie? Najskôr by sme v tomto prípade vzali lekárne útokom. No nie? Môže byť! Ale namiesto do lekárne, kde by vám ponúkli maximálne pilulky s krátkodobou pôsobnosťou a v tom lepšom prípade placebo, zamierte do štúdií, ktorá ponúkajú tantra masáže. Tantra masáž sľubuje maximálne uspokojenie. Tak prečo ju nevyskúšať?

Tantra – o trochu viac intímnejšie masáž

Keď má kolegyňa Klára poponáhľala do kancelárie, úplne žiarila. Nehľadiac na osadenstvo okolo ihneď začala rozprávať o nevšedným víkendovom zážitku. Bola na tantra masáži a vraj sa to s ničím nedá porovnať. Taký dvojhodinový zážitok s úplne cudzím človekom vraj ešte nezažila. V tej chvíli som sa máličko červenala, pretože som o tantre vedela len svrchovaté informácie a predstavovala som si pod tým viac-menej sexuálny styk. Má kamarátka Klára ma však vyviedla z omylu. Žiadny sex, len príjemné dotyky a objavenie seba samého. Vzhľadom k tomu, že pozitívne energie Kláre vydržala až do popoludnia, rozhodla som sa jej sama vyskúšať a priznávam. Mala pravdu.

Frustrácia je v dnešnej dobe na dennom poriadku

Frustrácia je v dnešnej dobe na dennom poriadku. Neustále niekam ponáhľame a naháňame sa za vyššími cieľmi, že nemáme čas na to vnímať, čo sa deje s naším telom a našou sexualitou. Pritom vedľa seba koľkokrát máme partnera, s ktorým žijeme nejakú dobu a ktorému sa teda môžeme maximálne otvoriť, ale neurobíme to. Namiesto toho si nanajvýš odbavíme svoje povinnosti, bez toho aby sme sa naozaj uspokojili. A práve tantra masáž sľubuje príjemnú zmenu. Pomáha sa zastaviť, vnímať, cítiť, prežiť. Vyskúšať si ju môžete sami alebo v páre s partnerom. Tantra masáž by ste mali vyskúšať ešte skôr ako vstúpite do manželskej poradne, čo vy viete, treba už ju potom nebudete potrebovať.

Tantra nie je len masáž, je to učenie o ľudskom tele a sexualite, ktoré nám pomáha dosiahnuť lepšie prežitkov. Môže byť teda receptom na šťastie v dnešnej uponáhľanej dobe.