Pánske saká pre elegantnejší look – do práce, do kina, na von

Pánske saká už dávno nie sú len vrchným dielom pánskych oblekov. Kúpiť si ich páni môžu úplne samostatne a doplniť nimi môžu akýkoľvek outfit. Pretože sú k dostaniu v rade prevedení a väčšina z nich je veľmi pohodlná, ocenia ich aj tí páni, ktoré by ste predtým do obleku nikdy nedostali. Prečo pánskym sakom ozvláštniť outfit?

Formálne look a pritom pohodlie

Najviac padnúci outfit je pohodlný outfit. Súhlasíte? A pretože vždy sako patrilo k obleku a teda aj k formálnemu oblečeniu, za pohodlné sa nikdy veľmi nepovažovalo. Teraz je ale všetko inak a pánske saká možno zohnať samostatne, v mnohých farebných i materiálových prevedeniach. Dnešné podoby sák sa nekrčia, nebráni v pohybe a nepôsobí až príliš formálne. Naopak mužom pridávajú na elegancii, uberajú im leta a vôbec pôsobí veľmi sviežo. Preto sú vhodné pre formálne i neformálne udalosti. V slušnom pánskom saku posledných trendov možno vyraziť na pracovnú schôdzku rovnako ako na večerné posedenie s priateľmi.

Jednoduchý outfit pre neobvyklé chvíle

Sako je veľmi obľúbeným kúskom pánskeho oblečenia a to už kvôli jednoduchosti jeho nosenie. Jednoduchý outfit tvorený z pánskeho saka, riflí a trička môže byť veľmi pôsobivý. Páni ocenia jeho nepřeplácanost, ženy zase rafinovanosť a eleganciu. Sako možno nosiť k tričku či ku košeli a snáď ku všetkým štýlom pánskych nohavíc. Pri výbere saká sa nebojte experimentovať, pretože k dostaniu sú aj veľmi hravé a zábavné kúsky. U jedného saká v šatníkovej skrini rozhodne nezostávajte. Čím viac ich totiž budete mať, tým lepšie na okolie zapôsobíte. Vzhľadom na to, že sako stačí len obliecť na akejkoľvek jednoduché tričko si môžu páni výskať, ako majú módu v malíčku, zatiaľ čo ženy v ich okolí sa nebudú stačiť čudovať. A čo vy? Máte sako vo svojej šatníkovej skrini?