Svojmu najlepšiemu outfitu sľúbte, že nikdy nezanevrite na sukne!

Sukne sú evergreenom v ženskom šatníku. Ženy zdobili v minulosti a pristanú im aj dnes. Vedeli ste, že na sukni nemusíte zanevrieť v žiadnom ročnom období? Dnes vám okrem iného predstavíme kožené sukne a sukne zimné. A čo vy? Koľkokrát za týždeň si oblečiete sukňu?

Aký vrchný diel k sukni zvoliť?

Hoci sú sukne veľmi vkusným módnym oblečením, celý rad žien sa ich obáva nosiť. Prečo? Trebárs sa cíti maličko neisto, pretože nevie, aký vrchný diel k sukni zvoliť. Zatiaľ čo u šiat je toto vyriešené, sukňa vždy potrebuje vrchný diel. Dobrou správou pre ženy je, že výber vrchného dielu k sukni nie je nijako komplikovaný. K puzdrovému, áčkovému aj rovnému strihu môžete vždy zvoliť jednofarebné tričko na telo s okrúhlym výstrihom. V zálohe majte hlavne čiernu farbu, ktorá pôjde k väčšine farieb sukní. Tričko môže mať krátky aj trištvrťový rukáv. Na ďalšie príležitosti postačia mať v zálohe topy a košele. Rovnako tak by ste mali mať v šatníku aj sukňu čiernej farby, ku ktorej môžete naopak vyberať farebnejší vrchný diel.

V sukni nezmrznete ani v zime

Viete, že na sukne nemusíte zanevrieť ani v zime pri športe? Nie, pokiaľ budete mať v šatníku zimné páperové sukne, ktoré vás zahrejú a poskytnú dostatok voľného pohybu. Pod sukňu samozrejme potrebujete aj termo legíny alebo hrejivé pančuchy. V zimnom období si môžete obliecť aj kožené sukne alebo sukne úpletové. Práve kožené sukne vyzerajú veľmi netradične, pritom ich možno pekne skombinovať s radom outfitov – s jednoduchou blúzkou, svetríkom, čipkou či tričkom. Obliecť si môžete koženú sukňu od Dorothy Perkins alebo kožené sukne značky FIGL. Pozor aj koženkové sukne sa počítajú! Vyjdú vás oveľa lacnejšie.

Nech už vás čaká akákoľvek udalosť, nebojte sa na ňu vyraziť v sukni. Sukňa je nepostrádateľnou súčasťou ženského šatníka, pôsobí veľmi žensky, zvodne a rafinovane.