Štyri módne trendy minulého roka, ktoré sú teraz out

Móda sa neustále mení, to napokon dokazuje aj fakt, že to, čo bolo in vlani, je tento rok out. Zoznámme sa konkrétne sa štyri módnymi trendmi minulého roka, ktoré sme nosili s radosťou a za ktoré sme boli ochotní minúť doslova majland a ktoré sú už teraz bohužiaľ out. Divili by ste sa, aké kúsky budeme musieť vyhodiť zo svojho šatníka, ak si ho budeme chcieť ponechať v modernom duchu.

Oversized saká sú bohužiaľ out

Doby, kedy sa nosilo oblečenie o veľkosť väčšia, už pravdepodobne ustupujú. Dokazuje to napokon oversized sako, ktoré sme ešte donedávna nosili s veľkou radosťou. Teraz sú však nielen saká, ale aj väčšina ďalších oversized kúskov out. Namiesto nich si musíme kúpiť pekne padnúce vypasované saká, treba ideálne v čiernej farbe, ktoré z módy len tak nevyjde.

Volány sú taky out

Volány a volániky boli súčasťou hlavne minuloročných štýlových plaviek. Je však pravdou, že tento rok sa jedná o out kúsok. Z šatníka treba vyhodiť romantické blúzky aj vzdušené šaty, ktoré už sú teraz pasé. Volány sa v minulosti najčastejšie vyskytovali ako ozdoby výstrihov či plaviek, tiež sa ukazovali na spodných lemoch blúzok a šat. Teraz je nahradzujú zvonové, teda rozšírené strihy.

Stop odhaleným ramenám

Spomínate si na minulý rok, kedy sa s veľkým pozitívnym ohlasom po x rokoch vrátila do módy odhalené ramená? Bohužiaľ netrvalo to dlho a opäť sa presúvajú do out zóny. Už žiadna odhalené ramená, tento rok bude in skrátka niečo úplne iné, a to prepracovanejšie a rafinovanejšie kúsky.

Športové oblečenie

Nosiť tepláky do kina alebo do spoločnosti bolo v nedávnej dobe ešte in. Teraz sa však opäť karty otáča a aj zo športového oblečenia sa stáva out outfit, ak ho však nenosíme doma, kde nás ostatne nikto nevidí, len my sami. Aj mikiny sú napodiv už na ústupe, elegantnosť sa teraz derie vpred.