Šortky, basic nátelníky, pásky – presne toto v lete letelo

Tohtoročné leto priniesli do módy rád noviniek a množstvo nových Kuskovo, nad ktorými sa rozhodne malo pouvažovať pri nakupovaní. V móde napríklad stále Zostalo hľa džínsová bunda, ktora sa dnes teší velkej popularite, ale tiez sme sa stretla aj s obľúbenými klobúky, ktore taky len tak nevyjde z módy. Ostatne je nutné spomenuté ai to, že v lete bolo Parfemy nových Kuskovo, nad ktorými zostával rozum stáť.

Tak napríklad nazúvaky s kožušinkou – kožúšok a v lete? Napodiv sa naozaj stal maximálne oblubene. Avšak je nutné uviedlo, že či už v lete prišlo do módy asi čokoľvek, stal sa Veľmi oblubene jeden štýl – či skoro outfit – ktory nosila rád zien naozaj často. A to nebol nijak zvláštne, nemal na seba nijako zvláštne kúsky – teda až na masívne opasok, ktory nie je práve dvakrát štýlové, ale asi sa opát oprášil z minulosti.

O čo Išlo?

Ooutfit v seba obsahoval hlavne krátke šortky, vacsinou bolí roztrhané a Trcala z nich vrecka von, Ďalej sa skladalo z obyčajného basic nátelník s úzkymi ramienko, teda pod nimi vacsinou buď nebola podprsenka, alebo bola ľan taká tá bez ramienok, alebo si ženy Kúpili ľan a iba samolepky na bradavky, ktore im dokonale skryli to, že podprsenku nemaj. Avšak k tomu všetkému sa prihodila este pomerne silný opasok, ktory poznáme z dôb dávno minulých. Vacsinou sme sa stretli s tím klasickým masívnym, ktory nemá u nás obdobu – su na nom vacsinou nejaké nevkusné a gýčovité aplikácie, nad ktorými stojí náš rozum.

K tomu všetkému sa este pridali už spomínanej nazouváky, ale nastastie v inom prevedení, než v tom s kožušinkou.

Jednalo sa o štýlový outfit alebo nie?

Samozrejme je to otázka názoru – ten, kto tento look nosil, tak bol z neho rozhodne nadšený, ale vacsinou sa Ľudia hodli na tom, že je to Niečo, čo by sa malo nosiť ľan a ľan na záhradu Alebo do obchodu na vidieku, nie do mesta. Predsa len sa o práve veľmi elegantný ani štýlové look nešlo, ale každý má iný štýl – ako sa hovorov, sto Ľudí, sto chutí, sto názorovo na obliekanie.