Slip-on topánky sú stále v kurze, skúste ich tento rok aj s nášivkami

Móda sa síce rýchlo mení, ale v poslednej dobe sa stretávame s tým, že sa nám móda skôr vracia do minulosti. Veľakrát, keď prechádzate okolo nejakého obchodu s oblečením či s obuvou, tak sa stretávate s tým, že vo výkladoch obchodov nachádzate kúsky, ktoré sú vám nejako známe a nejako povedomé. Po dlhšom premýšľaní vám dôjde, že jednotlivé kúsky máte niekde hlboko v skrini schované, pretože ste ich nosili kedysi vo svojej mladosti. Mnohé slečny chodí za svojimi mamičkami a prosí ich, aby si kúsky mohli vziať, pretože nechcú utrácať veľa peňazí za niečo, čo predsa len mamička už v šatníku má. 

Niektoré kúsky sa však stali naozaj populárne najmä z toho dôvodu, že sa zaradili do skupiny „nadčasové kúsky“. Práve tieto kúsky sú moderné neustále, či už sa jedná o akúkoľvek sezónu. Medzi také kúsky sa radí napríklad džínsové bundy alebo obľúbené topánky nazvanej slip-on. Vlani sme ich nosili skoro stále, pretože sa jednalo o obuv, ktorá bola nielen elegantný a štýlová, ale predovšetkým pohodlná. Niet sa čomu diviť, keď sa táto obuv udržala v rebríčku moderných trendov na vysokých pozíciách. Tento rok však túto obuv kúpte s jednou inováciou – s nášivkami! 

Nášivky nielen na topánkach 

Nášivky sa stali úplne fenomenálnym doplnkom, ktorý by mal byť doslova na každom kúsku oblečenia. Unikátne sú najmä na oblečenie, či už sa jedná o šaty alebo o košele. Takýto doplnok však je skvelý práve aj na topánkach a to konkrétne na slip-onoch. Slip-ony si môžete kúpiť s nášivkami alebo aj nie – môžete si ich pokojne našiť aj sami doma na staré slip-ony, pretože práve nášivky si kúpite za pár korún v kadejaké galantériu, mnohokrát tiež dokonca v obchodoch s oblečením a doplnkami, kde nájdete tie najobľúbenejšie vzory a obrázky. Balíček nášiviek kúpite napríklad v obľúbenom obchode značky H & M alebo v obchodoch značky Reserved kúpite topánky už s prišitými nášivkami.