Vyzleč kilá aj bez diéty!

I ste každý z nás po Vianociach niečo málo pribral. Všade na nás číhajú tie najlepšie možné povianočné diéty. Ale ako skryť pribratá kilá okamžite? Je potrebné poznať pár trikov a nikto si nič nevšimne ba naopak! 

Aby sme oklamal zrak, je potrebné poznať kúzlo rôznych tvarov a farieb, ktoré nám dopomôžu k vysnívanej postave. 

žirafie krk 

Vezmeme to pekne od hlavy. Ak vás trápia krátky krk alebo podbradok máme pre vás malý trik, ako odlákať od týchto nedostatkov pozornosť. Siahnuť treba po blúzkach či svetríkoch s výstrihom do písmena V. Či v zimnom období túžite mať krk v teple, je potrebné miesto roláku, ktorý by váš krátky krk len zvýraznil, obliecť šál. 

Patríte medzi milovníčky šperkov a výrazných náušníc obzvlášť? Tak siahnite po visiacich náušniciach. Môžu byť výrazných farieb a zaujímavých materiálov. Tieto náušnice vám tvár opticky pretiahnu. 

Štíhly pás 

Na pruhy v módnom svete nemôžeme dať dopustiť. Sú totiž skvelými kúzelníkmi. Kde je potrebné opticky pridať, vyberte pruhy vodorovné, a kde naopak ubrať siahnite po pruhoch zvislých. K optickému a hlavne okamžitému zoštíhlenie nám tiež skvele poslúži písmeno v. Blúzky treba nosiť zakasanou do sukne či nohavíc. 

štíhle nôžky 

Ktorá žena by netúžila po dlhých, krásnych, štíhlych nohách? Takú ženu snáď nikto nepozná a ani nevidel. K tomuto triku nám báječne poslúžia topánky na podpätkoch. Tie nám nohy ako zoštíhli tak i opticky predĺži. Čižmy v tomto prípade noste nižšia. Najlepšie tak do pol lýtok. Predĺženie nôh docielime tiež vyšším pásom nohavíc či sukne. 

Tiež legíny so zvislými pruhmi sú vhodné, len je treba k nim zvoliť jednofarebný vršok.