Skúste to s Michael Kors

Každá žena by mala mať vo svojom šatníku niekoľko verzií kabeliek. Medzi nimi by sa mali jednoznačne ukázať také kabelky, ktoré sú cez rameno. Malé kabelky skvele slúži pri menších výletoch alebo pri mejdane s kamarátkami, kedy sa nechcete starať o obrovskú tašku, ale zároveň chcete mať svoje veci po ruke. Písanie je klasika, ktorú taktiež musíte doma mať, aj keď ju nosíte napríklad len na plesovej sezóny, ktoré prebiehajú jedenkrát v roku.

Teraz sa navyše rovnako dostávajú do kurzu čím ďalej viac, a tak by ste teda mala byť na pozore s tým, ako ju vlastne máte nosiť. Medzi nutnosť patrí samozrejme aj veľké kabelky, ktoré slúžia predovšetkým do práce či do školy. Tiež ju nosí veľa žien len tak, pretože len do veľkých, priestranných kabeliek nahádže všetko, čo potrebuje. Okrem iného by ste sa tiež mali zamerať na farby. Pestrosť teraz bude hrať hlavnú úlohu hlavne u kabeliek, avšak aspoň dve čierne. Tie sú totiž nestarnúci a hodiace sa naozaj ku všetkému. Ak máte iba jednu a túžite po druhej, skúste to s tou od Michaele Korsa.

Nejedná sa však len o čierne prevedenie

Túto čiernu priestrannú kabelku by mala mať doma naozaj každý žena. Bez nej by to nešlo, a tak je teda nutnosť ju mať. Vďaka tomu, že sa teraz dostáva vážne do kurzu, si budete istí, že táto investícia nebude len tou, ktorá sa orientuje na jednu sezónu. Skúste to napríklad aj s hnedým prevedením, pretože kabelky od Michaela Korsa nie sú len čierne, ako si mnoho žien i mužov myslí. Aj to hnedé prevedenie stojí za hriech, ale čierna je čierna. Pre niekoho je navyše čierna šťastnú farbou, a tak sa nie je čomu diviť, keď takých kabeliek je doma naozaj tucet. Myslite však na to, že táto značka kabeliek je teraz veľmi často nahradzovaná kópiami. Ak sa muž rozhodne kúpiť žene kabelku tejto značky, mal by si byť stopercentne istý, že je to originál. Ženy spoznajú falzifikát totiž na míle ďaleko, tým si môžete byť istí.