Dolaďte outfit s pásky

Každá žena sa túži aspoň niekedy pekne obliecť. Mnoho žien po tom túži dokonca denne, a tak si volí prácu sekretárky alebo pracovníčky v kancelárii, ktorá má vopred daný dresscode. Ten je totiž vždy určený vo formálnom štýle, a tak môžu ženy denne chodiť skvele oblečené a úhľadne upravené. Nosia sa predovšetkým úzke sukne či šaty, ktoré majú dĺžku po kolená, K tomu krásne lodičky, pretože k šatám ani k sukni sa bohužiaľ nehodí pohodlné poltopánky. Navyše lodičky vykúzli nádherná lýtka. Povolené sú aj úzke nohavice, ku ktorým si samozrejme môžete poltopánky dať. Košele, top či sako je taktiež v norme. Kabelku teda následne voľte do rúk, pretože cez rameno sa naozaj nehodí k danej kombinácií formálneho looku. Dbajte však aj na doplnky. Hodinky sú povinnosťou, ale u šiat či krátkeho rukávu si dajte pozor – k tomuto je nevoľte. Ak máte sukňu alebo nohavice, zvoľte tiež samozrejme pások. Ak je košeľa alebo top zakasanou, siahnite práve po obľúbených pásikoch.

Žiadne masívne pásky, iba tie úzke sú povolené

Dbajte však na to, že nie je pásik ako opasok. Masívne pásky, ktoré sú veľmi hrubé a posiate nesmiernym počtom aplikácií, sú nevhodné. To isté ako ten, ktorý má obrovskú sponu vpredu. Väčšinou má spona ešte rôzne tvary hláv či obľúbených vecí. Tieto druhy by mali byť úplne zlikvidované. Skúste to však s tenkým úzkym vkusným opaskom. Nájdete ich v rôznych farebných kombináciách, a tak sa nemusíte báť, že by sa vám niekedy k looku nehodil. Skúste si vziať napríklad svetlunko hnedý opasok k tmavo modrým nohaviciam. Trend, že len páni môžu nosiť tmavo modré obleky a k tomu hnedej doplnky s bielou košeľou, platí aj pre dámsku populáciu. A tak teda vo chvíli, keď si neviete rady, siahnite práve po tejto voľbe, ktorá nikdy nebude tou zlou.

Okrem iného sa nebojte ani rôznych farieb poltopánok či lodičiek. Nielen pásky, ale aj obuv robí skvelý look, za ktoré následne zožnete hromady obdivu a pochvál.